Wpis z mikrobloga

805. dzień 3-dniowej operacji specjalnej, Iwan wrzucił zmanipulowany opis bez linka, żeby nikomu nie chciało się sprawdzać, potem usunął komentarz, potem potwierdził, że rozumie cyrylicę (bo instagram źle tłumaczy więc musiał zrozumieć bez tłumaczenia), a potem przyznał, że autor zbotowanego lajkami komentarza nie napisał tego, o czym krzyczał we wpisie xD

A to wszystko podczas już 5 dzisiaj fali ruskich troli na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
rosja to jest taki clown country, że byłoby to śmieszne, gdyby nie fakt, że mordują ludzi

https://wykop.pl/wpis/76187093/z-serii-co-ukraincy-mysla-o-polakach-gosc-wlasciwi

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - 805. dzień 3-dniowej operacji specjalnej, Iwan wrzucił zmanipulowany opis ...

źródło: dmgdmgdmgmgdmg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Ruskitroll123: racja, napisałeś skąd wiem że zbotowane, kiedy wystarczy do tego 50 iq żeby widzieć że komentarz ma bez powodu 40x lajkow wiecej niz inne

Teraz patrze, ze jednak o tym napisalem:

autor zbotowanego lajkami komentarza
  • Odpowiedz
że autor zbotowanego lajkami komentarza nie napisał tego, o czym krzyczał we wpisie xD


@robertkk: człowiek o IQ większym niż głowonoga ( wiem ciebie to nie dotyczy) potrafi zrozumieć kontekst sytuacji
  • Odpowiedz
racja, napisałeś skąd wiem że zbotowane, kiedy wystarczy do tego 50 iq żeby widzieć że komentarz ma bez powodu 40x lajkow wiecej niz inne


Teraz patrze, ze jednak o tym napisalem:


@robertkk: nie 40x tylko 3x a ma tyle bo ukraince tak myślą
  • Odpowiedz