Wpis z mikrobloga

Lista:
- rata kredytu w górę
- cena gazu w górę
- cena prądu w górę
- ceny w sklepach w górę
- cokolwiek cena w górę
- straszenie wojnom z ruską małpą
- straszenie czymkolwiek
- #!$%@?ą ludzie po 8h w kołchozach, a tu debil z debilką zarabia 100x tyle bo wystepuje w internecie
- upadek zasad i godnosci czlowiek
- pis, po jeden ciul, inne partie? Cała polityka jak zestaw chorób

tak ma byc? Dobrze robiom, dobry przekaz?
  • 58
  • Odpowiedz
  • 583
@rrobot: nie zapominaj o demografii która już za kilka lat porządnie przetrzepie ten kraj, już nawet obcokrajowców chcą zatrudniać w urzędach, wyobrażasz sobie że przychodzisz do urzędu a tam siedzi Hindus z Mokabe xD
  • Odpowiedz
Lista:

- rata kredytu w górę

- cena gazu w górę

- cena prądu w górę

- ceny w sklepach w górę

- cokolwiek cena w górę

- straszenie wojnom z ruską małpą

- straszenie czymkolwiek

- #!$%@?ą ludzie po 8h w kołchozach, a tu debil z debilką zarabia 100x tyle bo wystepuje w internecie

- upadek zasad i godnosci czlowiek

- pis, po jeden ciul, inne partie? Cała polityka jak zestaw
  • Odpowiedz
przychodzisz do urzędu a tam siedzi Hindus z Mokabe xD


@derek1: we Włoszech już tak jest xd jedne ludy wygryzsja inne ludy. Historia stara jak świat
  • Odpowiedz
@loczyn: tak znali kulturę i język jak na zachodzie znają xD
Przedwczoraj słyszałem korespondentkę ze Szwecji w radiu mówiła że to nie ma się co tak przejmować cały czas tymi zamachami no bo co no jak się stanie to się stanie xD
  • Odpowiedz
  • 2
@BornToDie69: a tak covid jeszcze, zakaz chodzenia do lasu powinno byc na liscie
@Niebieski40 jo nie wiedzioł brałem na zmiennym ale ale mam co chciałem, banki rekordowe zyski gratuluje im
@To_ja_moze_pozamiatam praca ludzkich rąk jest mało opłacalna lepiej być idiota lub ciulać się w mma, koniecznie z piczą na wierzchu ale skoro ktoś za to płaci. Debile dla debili. Jasne nikogo to nie jest wina, zwiększyć oplaty przesyłowe p0lak wytrzyma
@
  • Odpowiedz