Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#prawojazdy #prawko

Aby pozbyć się stresu na egzaminie polecam uświadomić sobie ze nie będą Ci kazali zrobić salta oraz że głównym zadaniem na egzaminie jest przewiezienie instruktora z punktu A do punktu B. Podczas jazdy traktujcie egzaminatora jak wbudowana nawigację która Wam mowi gdzie macie jechać.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Dla mnie mało, a dla studenta może to być tygodniowy budżet na jedzenie.


@Nick_Login: kurde wystarczy zdac ()

Szczerze mowiac jak ktos nie ma 200zl w kieszeni to po co mu prawo jazdy? Do pracy to jeszcze - ale mozna wtedy dofinansowanie dostac z urzedu
  • Odpowiedz
@programista15cm: Ale co ty się do mnie prujesz? Ja teorię rozwiązałem bezbłędnie w kilka minut, pierwszy wyszedłem z sali, a na praktyce musiałem tylko powtórzyć parkowanie przez kierunkowskaz, egzaminator powiedział, że jeżdżę fajnie, dynamicznie.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Twoja rada jest tyle warta co powiedzenie komuś "nie denerwuj się". W dodatku mylisz pojęcia "egzaminator" i "instruktor". To są dwa zupełnie inne zawody, a ich interesy są rozbieżne. Zapoznaj się z tym znaleziskiem: Egzaminator w Ciechanowie oblewa 97% zdających na prawo jazdy. Dowiesz się z niego że jak egzaminator będzie chciał kogoś uwalić to go uwali, nawet gdyby to był Marek Dworak.

  • Odpowiedz