Wpis z mikrobloga

Koledzy zmieniał ktoś z Was android na ios? Mam od 3 lat s20fe i powoli już potrzebuje zmiany. Myślę nad iphone 15 pro, szczególnie że moja różowa od zawsze uzywa ip i mi go sugeruje. Ale w androidzie mam wylaczone gesty i wszystko przewijam guzikami na belce, w ios takiego czegos nie ma nie? Nie wiem czy się przyzwyczaje xd Plus dodatkowo czy wszystkie dane idzie skopiować tak latwo jak z androida na androida? I pytanie do tych ktorzy się przenieśli z andka na ios - nie żałujecie? Ogolnie jakieś opinie poproszę od takich osób #android #apple #ios #iphone #telefony #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
@drogba90: jeśli sam nie przetestujesz to się nie przekonasz czy Ci pasuje. Zamień się z różową na telefony na tydzień/dwa i zobaczysz czy iOS Ci leży ;)
  • Odpowiedz
@drogba90 lepiej kup 14 pro, bo 15 to niewypał totalny i już jest tańszy od 14. Gesty polegają na tym, że ciągniesz od lewej żeby cofnąć albo od dołu żeby wyjść do ekranu głównego. System sam w sobie zależy do czego używasz, jest fajny, płynny, z wieloma opcjami które musisz odkryć jak skanowanie dokumentów prosto do pdf, ale za to dużo aplikacji jest płatnych (pou jest płatne xD). Bateria trzyma cały dzień
  • Odpowiedz
@drogba90 przerzuciłem się z Oneplusa 7 na IP max pro, ogólnie całe życie na andku i obawy były spore.
Mam już go ze 4 miechy i powiem Ci, że jest ok. Na pewno nie ma się co zachwycać jak te wszystkie fanboje spod tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@drogba90: polecam. Mam ip13 I to drugi iPhone jakiego używam. Przy pierwszym przestawienie się z androida na iOS nie było łatwe ani komfortowe ale po jakimś czasie do wszystkiego się przyzwyczaiłem i absolutnie nie żałuję
  • Odpowiedz