Wpis z mikrobloga

To co Klapusiowi się dziś wymknęło, że dzieciakom brakuje wieszaków, tylko potwierdza moją hipotezę, która brzmi:

Asia ma swoje, pewnie DWOJE dzieci z poprzedniego związku, dlatego Klapuś się wstydzi i jej przed użytkownikami pewnego portalu że śmiesznymi obrazkami ukrywa. Ale Asia też ma parcie na szkło, dziś już mówiła "chest" z angielska, co miało w języku środkowoeuropejskim oznaczać powitanie. Dowody:

- Klapusie wynajęli mieszkanie z 4 sypialniami: on z Asią mieszkają na dole, u góry jedną sypialnia jest Junku a dwie dla podmiotu Asi.

- Na którymś wysrywie, gdzie Kleszczu pokazywał podwórko, widać było obce rowerki i/lub motorki, ktore nie są ani Beja ani jego "córki",

- Dziś powiedział, jadąc motorkiem "dzieciaki", w l. mnogiej.

- Pokazując ujęcia z domu widać zabawki i talerze, które nie należą ani do Junku, ani do niego czy Asi.

- Asia jest pewnie rozwódką (wielokrotną?). Wie, jak obracać skrabonków.

- Jedyne pytanie, to czy Asi przychówek jest jednej czy wielu ras i kolorów?

Też to szanowna gawiedź zauważyła? Czas zacząć polemikę.

#raportzpanstwasrodka
  • 23
  • Odpowiedz
Też to szanowna gawiedź zauważyła? Czas zacząć polemikę.


@dandanio: Też,nie ma nad czym polemizować. Czemu nie powie normalnie jak ma na imię?Odrazu by się ją wystalkowało na fb i koniec pieśni,znamienite jest też to że na lajwie padło o to pytanie i laczek zaprzeczył że ma jakieś dzieci. Jest opcja też wyłapania jej przez organizacje ngo ale tego jest jak nasrane w tym bogacącym kraju który za 20 lat stanie się
  • Odpowiedz
@dandanio: chory kroliku sie wczules ze swoim wysrywem.Co cie to interesuje w co Marcin sie ubiera co pije co je jakie dzieci ma jego nowa partnerka, typie zajmij sie swoim życiem chory kroliku w klatce( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 19
ale sie dziewczyna zdziwi, jak za pol roku bedzie miala jeszcze mniej kasy niz jak sie z kleszczem wiazala
  • Odpowiedz
@Khmer: Janinka bylo dzisiaj dmuchanko "zony " z lateksu. Czy tylko oralnie troche dopompowales a na reszte "bara bara" sil nie starczylo i spuszczasz sie u Maniusia na lajcie ?
  • Odpowiedz
Przykre życie masz trolu he he ,kup sobie tą dmuchaną lale jak cie stac bo zadna normalna kobieta takiego wykopka by nie chciała, manius to ci sie spuszcza na pape
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nightshift_: kierowcą jestem wykopku u kobiety we firmie ,nic nie wplacam Mankowi pomoglem bo miał najmniej z nich wszystkich z tych żebrolajtow, ić spac bo jutro rano musisz wstac I posty płodzić zdjęcia wstawiać co twoi idole piją w co sie ubierają co jedzą XD
  • Odpowiedz
@Nightshift_: chcialbys wykopku 5,6 h procowac 5 dni w tyg jak ja za dobrą kase
( ͡° ͜ʖ ͡°) zostaje ci wklejanie co rano zdjec twoich idolow i dmuchana lala XD
  • Odpowiedz
@Nightshift_: tak serio to ic sie leczyc bo od kilku lat co ranek tu wklejacie zdjęcia . Płodzicie gowno wpisy, w kambodży maja z was beke ,wszystkie ustawki łykacie lewe dramy jak pelikany
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nightshift_: masz szczescie wykopku ze z tel tylko na necie siedzę bo na lapku nie chce mi sie , pryzwyczajlem sie juz do tel Powiedz mi czemu marnujecie swoj czas od kilku lat wklejając codziennie od rana zdjęcia co Marcin zjadł co wypil w co sie ubral jakie ma dzieci jakie dzieci ma jego partnerka to chore ,ocknij sie I daj ludzią spokoj
  • Odpowiedz