Wpis z mikrobloga

@ish_waw: o Kur.a, że stary komuch będzie innym wytykał ruskie wstążki to się nie spodziewałem. Że aż zacytuję Wojaka Szwejka - "Nachalne są te ku..y i zuchwałe"

Za wikipedią:
Marek Belka działał w Zrzeszeniu Studentów Polskich oraz Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej[7]. Od 1973 był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej[8][9][3]. W latach 80. był I sekretarzem POP PZPR na Uniwersytecie Łódzkim[3][10].
  • Odpowiedz
no wow, jest różnica będąc pod ruskim butem, a w wolnej Polsce dalej trzymać z ruskimi to już trzeba być nieźle umoczonym.


@Wasky: Taka jest różnica, że koleś wstydu nie ma.
  • Odpowiedz
powiedzial jeden z guru sekty - we tego po prostu oczekujecie.


@Bloodaxis1: Wy to samego stalina na piedestał wyniesiecie jeśli wróci i na PiS coś wypluje, jesteście sektą bez grama refleksji.
  • Odpowiedz
Wy to samego stalina na piedestał wyniesiecie jeśli wróci i na PiS coś wypluje, jesteście sektą bez grama refleksji


@PanAlbert: ale pieprzysz xd
Weź przyswój tweet zatostowany przez OPa bez patrzenia na to, kto jest jego autorem. Bo dyskredytacja autora zamiast odniesienia się do sensu wypowiedzi to podstawowy sposób manipulacji.
Tak jak np. denialiści przypieorzajacy się do wygląd Grety Thunberg, jakby miał on coś wspólnego z globalnym ociepleniem. Nie idź tą
  • Odpowiedz
@Tymajster: Raczej Ty przeczytaj jeszcze raz, nie przypieprzam się do wyglądu, tylko do postawy moralnej. Jeżeli złodziej krzyczy łap złodzieja to chyba coś jest nie halo. A Wy tutaj łykacie słowa takiego właśnie złodzieja, jak był PRL to PZPR dla niego był drogą do kariery i w dupie miał to, że partia była ramieniem sowietów. Teraz jak drogą do kariery jest UE to bez cienia żenady sugeruje innym powiązania z sowietami.
  • Odpowiedz
Się #!$%@? odezwał obrońca uciśnionych, komuch #!$%@? co podatek wprowadził na który chyba wszyscy bez wyjątku się #!$%@?ą
Ale pewnie 80% użytkowników nie pamięta
Ps. #!$%@?ć pis i po i inne komuszek pomioty
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: ale ja nie jestem konfiarzem tylko pisowcem. A to nie zmienia faktu, że zwolennicy koalicji zachowuja sie jak sekta. Kto dzis ogladal tweetera ten wie.
Wszyscy dziennikarze którzy osmiela sie krytykować obecna wladze to pisowcy. Ja rozumiem, ze w czasach „pisowskich” mogl to byc jeszcze argument, ze przymilaja sie wladzy, ale teraz? Dziennikarze radia Z pisowcami? Wyzywacie wszystkich od pisowcow, onuc, putinowcow. Tego sedziego teraz tez chcecie przypisac pisowcom. A
  • Odpowiedz
no i nie podumałeś. Ja się skupiam na treści, a nie autorze. Tak jest lepiej.


@Tymajster: Lepiej??? to oznaka co najmniej braku roztropności, dlatego głosujecie wciąż na tych samych skompromitowanych polityków, bo za 4 lata powiedzą to co chcecie usłyszeć, to co jest modne i znowu zagłosujecie.
Pamięć złotej rybki o człowieku próbujesz przedstawić jako zaletę, dramat!
  • Odpowiedz