Wpis z mikrobloga

  • 0
@KonserwatywnyMocny: Od siebie polecę Overkill - taki trochę boomer shooter I doom w jednym, szybko, krwawo, i zajebisty soundtrack. Kosztuje trochę, ale masz darmowe demo na itch.io . A, no i pójdzie praktycznie na ziemniaku xd
  • Odpowiedz
  • 2
@KonserwatywnyMocny: Nie wracaj do Fallout 3/4. To najgorsze gry z uniwersum. Fallout: New Vegas, tworzony przez Obsidian bije je na głowę, szczególnie z dodatkami.

Z RPG z otwartym światem to jeszcze TES: Oblivion. Możesz potrzebować modów, żeby trochę polepszyć rozgrywkę, ale ja grałem w tym roku bez i to chyba najlepsza gra z tego uniwersum (chociaż Morrowind jest bardzo blisko).

O, też Fallout 76 jest dosyć dobry i z pewnością lepszy
  • Odpowiedz
Horizon forbiden west, God of war, fallout 3,4


@KonserwatywnyMocny: Grasz w jakieś AAA produkty gropodobne dla plebsu i narzekasz że słabe :P

Z wymienionych przez innych potwierdzam Kingdom Come: Deliverance, Wiedźmin 3 i STALKERy, do tego bym dodał oczywiście oryginalną trylogię Mass Effect, Cyberpunka (tu się ludzie będą kłócić, ale to jest jedyna gra którą natychmiast po przejściu odpaliłem ponownie i w jedno lato wtopiłem 200+h), Deus Ex (wybierz część w
  • Odpowiedz
  • 1
@KonserwatywnyMocny spróbuj atomic Heart. Pomimo kontrowersji ze studiem gra jest na prawdę warta polecenia. Takie połączenie nowszego wolfenstaina z bioshockiem. Chyba najlepsza gra w jaką grałem od 2 lat
  • Odpowiedz
  • 0
@KonserwatywnyMocny: polecam Bioshock, fajny klimat i historia, coś z innej beczki to Vermintide2 - to trochę multik ale nawet mnie wciągneło na jakieś 90h sumarycznie a zazwyczaj w nic nie gram
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny
Wiedźmin 3
Baldurs Gate 3
Cyberpunk 2077
Days Gone (imo najbardziej "wiedzminowa" gra jaka wyszła od premiery Wiedźmina 3)
Elden ring (souls like ale najbardziej przystępny ze wszystkich)
Hogwart's Legacy (nie ma wybitnej fabuły ale klimat Hogwartu czuć)
  • Odpowiedz