Wpis z mikrobloga

Jest taka stara baba w bloku, której pies ciągle ujada. Klatka schodowa jest wąska i wiadomo ze jak się mijasz z kimś, to obie strony się lekko odsuwają, ale nie to stare pudło.
Wczoraj dźwigałam 40 saszet dla kota i zakupy spożywcze dla siebie. Patrzę, biegnie kundel oczywiście bez kagańca i bez smyczy, za nim czarownica. Oczywiście nie odsunie się na milimetr bo to gwiazda.
Ja mam przed sobą wielkie pudło a na ramionach jeszcze torby z zakupami. Wiedźma się obija o pudlo które mam w rękach ( nie, nie wlazlam w nią celowo) i z wielkim oburzeniem mówi - przepraszam??- z miną jakbym co najmniej jej kundla uciszyła raz na zawsze xd a ja na to już wyłączona z emocji odpowiadam - wybaczam - i idę dalej. Coś tam zaczęła #!$%@?ć a jako że miałam słuchawki w uszach, idę dalej mówiąc - dobrze że nie słyszę. Chyba po pewnej dawce rozczarowań i cierpienia człowiek staje się psychopatą. Po prostu mózg wyłącza emocje aby nie zwariować i stajesz się kimś kto się nie boi, nie denerwuje, ma #!$%@?.
#przemysleniazdupy #rozowypasek #patologia
  • 63
  • Odpowiedz
@ewa-m: #!$%@? stare baby prądem. Łącze się w zrozumieniu, czasami mam ochotę specjalnie z bara jebnąć z całej siły w kogoś kto nie rozumie że nie jest pępkiem świata, ale te głupie coś w glowie mówi mi że tak nie można, i że ta osoba i tak już jest przez życie poszkodowana że musi sobie nadrabiać takimi rzeczami. Duzo zdrowia dla kitku
  • Odpowiedz
w sensie słuchawki i nie słyszysz, ale "przepraszam" to usłyszałaś?


@o__0: i oczywiście nie widzi nic dziwnego że odpowiada "nie słyszę" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Nosz #!$%@? jak nie słyszysz to nie odpowiadasz ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@ewa-m: jak chce wyjść z pociągu to nie mogę, bo już się wpychają albo jak ledwo co zrobię krok przez drzwi to wszyscy jak bydło się już wpychają do środka
  • Odpowiedz
dźwigałam 40 saszet dla kota i zakupy spożywcze dla siebie. Patrzę, biegnie kundel oczywiście bez kagańca i bez smyczy, za nim czarownica. Oczywiście nie odsunie się na milimetr bo to gwiazda.

Ja mam przed sobą wielkie pudło a na ramionach jeszcze torby z zakupami. Wiedźma się obija o pudlo które mam w rękach ( nie, nie wlazlam


@ewa-m: też mam taką. do tego zimą otwiera okna na strychu i korytarzu oraz
  • Odpowiedz
@ewa-m: "nie je gówna" ale niestety sheba to gówno :( nie chce brzmieć jak jakiś koci naziol xd sam też przez pierwsze może dwa lata dawałem shebe aż ktoś mi powiedział ile tam cukru i ziarna.
Przejście było bardzo trudne, udało się z ferringą - ale ona ma podobną strukturę jak Dolina Noteci więc taka mielonka, zresztą jak każda dobra karma :/ i potrwało to dobre kilka lat a teraz mu
  • Odpowiedz
@ewa-m: xd ona nie mieszka jakoś na mokotowie? kilka dni temu jak stałem w biedronce i przegląałem szynki to jakaś baba przepychała się za mną i jednocześnie lekko sarkastycznie mówiłą "przepraszaaaam!!" chociaż mogła przejść po prostu obok albo zaczekac az sie przesunę. Odpowiedziałem jej sarkastycznie "proszę" a ta jeszcze bardziej sarkastycznie "dzięęęęękuuuuujęęęę!!!: i się odpaliła, że stoję z plecakiem w sklepie i wgl jak ja wyglądam!! (byłęm w stroju rowerowym)
  • Odpowiedz
kupiłam mu na allegro Dolinę Noteci, oczywiście mu nie smakuje bo woli jeść byle co typu Sheba

@ewa-m: dosłownie to samo co mój kitku
  • Odpowiedz