Wpis z mikrobloga

Mijają 2 lata odkąd mam MacBooka m1. Pierwszy rok super, niesamowicie wszystko działało. Teraz #!$%@? jest masakra..

1. Zaczyna się zacinać przeglądarka i trzeba ją resetować xD
2. Jak połączę bluetooth klawiaturę i myszkę, to myszka chodzi, ale się przycina, jak odłączę klawiaturę, to myszka działa płynnie.
3. Podłączony kablem monitor się rozłącza co jakiś czas, MacBook nie był ruszany ze stoiska w ogóle, wiec nie wiem jak wejście czy cos mogło się #!$%@? xD wszystko inne działa bez problemu z tym monitorem. Może powinienem formata zrobić? xD

Ogólnie jestem na skraju #!$%@? tego gowna przez okno... Z drugiej strony uwielbiam ten system bo to serio lvl wyżej niż wszystko inne , oczywiście DO PRACY, bo żadne gry nie działają. Jeśli nowsza wersja nie ma tych problemów to pewnie kupię, a osobno sobie kupię kompa do gier.

#macbook #apple
  • 13
  • Odpowiedz
Może powinienem formata zrobić? xD


@Jamniki2: a zapchany dysk?
Activity Monitor pokazuje, że coś zabiera dużo zasobów?
Która to w ogóle wersja? (procesor/RAM/dysk)
  • Odpowiedz
@Jamniki2: żadnego z tych objawów nie zaobserwowałem nawet na starym makbuku na intelu, z 8gb ram, z którego mój ojciec od dwóch lat korzysta, a wcześniej ja 7 lat xD
na swoich m1 i m1pro tym bardziej niczego takiego nie zaobserwowałem. #!$%@? coś masz i tyle, oddaj do serwisu
  • Odpowiedz