Wpis z mikrobloga

#motocykle #word #prawojazdy

Dla wszystkich którzy są na kursie z kategorii A i martwią się długimi terminami na egzamin praktyczny. Polecam zapisać się do Olsztyna - mają najlepszą dostępność terminów w Polsce, egzaminatorzy przyjemni (trafiłem na zajebistego ziomka który ułatwiał mi zdanie egzaminu), miasto łatwe bo byłem w tym mieście pierwszy raz w życiu i jakoś się udało. Powodzenia dla was!
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@piekuo: Powiem tak, wybrałem olsztyn dlatego że w warszawie czas oczekiwania na praktyczny to 4 tygodnie a w olsztynie 1,5 tygodnia. Jeżdżąc na co dzień po warszawie uznałem, że coś nie coś potrafię i ogarnę jazdę po olsztynie a plac manewrowy wszędzie taki sam :D No i oczywiście kierowałem się pojazdem egzaminacyjnym - musiał być taki sam jak na kursie czyli w tym przypadku yamaha mt-07.
  • Odpowiedz
@Matikwie: powiem ci tak, 1.5 tygodnia to nie jest w tej chwili nawet rekord xD ale nie będę jeszcze zdradzał jakie wordy mają fajne terminy, dopóki sam nie zdam, bo wszystko wyrezerwujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@villager @Matikwie noo teraz to wszędzie lipa z terminami niestety. Maj/czerwiec/lipiec to taki peak bo większość kończy kurs i chce latać. Najlepiej się zdaje od razu w kwietniu, jak ktoś nie zdąży to zostaje czekać.
@programista3k i co ci to da? Wszystko masz na infocar. Jeśli tam nie ma terminu to nikt ci go nie wyczaruje z magicznego kapelusza, taka prawda.
@piekuo jak teraz z terminami? Mi się udało na szczęście zdać
  • Odpowiedz