Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam Mireczki pisałem kilka dni temu, pytając czy VW Arteon to dobre auto dla 35 latka, niedługo 36 latka, by poczuć się wysoko na drabinie społecznej i dać znać Julkom że jestem wysoko na tej drabinie i jestem dobrą partią na rynku matrymonialnym. Celuję w kobiety młodsze tak ze 24 do 30 lat, ale atrakcyjną studentką też nie pogardzę. No więc ktoś mi polecił Mustanga zamiast Arteona, czy to dobry wybór? Albo jakie inne auta polecacie, ale nie droższe niż 300 koła, najlepiej tak 270 koła (w ostateczności 330 koła mogę wydać może), by poczuć się wygrywem i stać się atrakcyjnym? #podryw #zwiazki #samochody #motoryzacja #sukces #wygryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
  • Odpowiedz
Celuję w kobiety młodsze tak ze 24 do 30 lat, ale atrakcyjną studentką też nie pogardzę.


@mirko_anonim: to tu żaden arteon nie da rady. Na młode to co najmniej jakieś maserati albo aston martin. Mamy 2024 rok a nie 2004.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mustangów jak psów :) Potrzebujesz z tyłu siedzenia, czy zamiast nich może być silnik? Jak nie potrzebujesz, to bierz Caymana. 300k na luzie wystarczy, a frajda z jazdy i zalotne spojrzenia obojga płci gwarantowane :)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim wiem ze bajt ale jak sie ma 300k odlozone na auto to sie nie szuka jakis Passatow tylko bierze w leasing M5 w full pakiecie albo lepiej, 911 GT. Wtedy jakas Julka sie na ulicy obejrzy tylko jak zobaczy kierowce to calą inwestycja moze szlag trafic xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim to bardzo ale to bardzo zły pomysł by szukać partnerski do życia na samochody. Na samochody można łapać dziewczyny na 1 noc. Na szukanie dziewczyny życia kupujemy forda fiestę albo skodę fabię. W wieku 35 lat powinieneś już to wiedzie od jakich 10 lat. Ale skoro nadal nie wiesz to bądź sprytny i nie ucz się na własnych błędach a na błędach innych ludzi.
  • Odpowiedz