Wpis z mikrobloga

@bartol_wwa: Osobiście polecam "Brutal Kunnin" - książka o orkach robiących orkowe rzeczy (oraz też trochę o Adeptus Mechanicum) oraz "The Infinite and the Divine" - o dwóch nekrońskich tetrykach co przez eony rywalizacji mieli ze sobą wiele szalonych przygód. No i oczywiście książki z cyklu Ciaphas Cain. Problem taki, że nie ma niestety polskich wersji tych książek i trzeba umić w angielski.
  • Odpowiedz
@bartol_wwa: Ja ci powiem, z mojej perspektywy, że na początku naprawdę warto przejść podstawkę gry Warhammer 40k Dawn of War (ewentualnie obejrzeć filmiki z kampanii na YT). Tam normalnie wykładają podstawy tego co się w tym uniwersum odwala. Że jest sobie Imperium ludzi ze swoimi Kosmicznymi Marines, wielka wojna, są źli obcy, jak orki, co lubią rozdawać innym wciry dla samego doświadczenia spuszczania innym wcirów, są Eldary (czy teraz Aeldari, bo
  • Odpowiedz
@bartol_wwa: audioteka ma już 6 tomów, pierwszy chyba nawet ogarniesz w darmowym abonamencie. Na pewno taniej niż w audiable i polscy lektorzy lepsi.

Ja polecam Herezję Horusa (3 tomy) i ucieczkę Eisensteina.

Wydawcą audiobooków i papierowych książek w Polsce jest Copernicus Corporation, polecam. Mają też WH fantasy przygody Gotreka i Felixa.
  • Odpowiedz