Wpis z mikrobloga

186 946 + 150 = 187 096

Wdepnąć w stolec i chwalić się tym na równiku? Czemu nie, pod warunkiem, że to Stolec przez duże "es" i wdepnie się przy okazji rowerowej przejażdżki :) Taką bowiem uroczą miejscowość przyszło mi odwiedzić podczas wczorajszego wypadu. Trasa może nie była szczególnie wymagająca, ale mnogość pagórków zdecydowanie dało się odczuć - tym bardziej, że strzeliński kierunek pod względem nawierzchni wypada chyba jeszcze gorzej, niż oleśnicki. Sam Stolec leży na zboczu i kierunek "do tam" zakończył się przyjemnym, 3 km zjazdem, co niestety oznaczało również intensywny początek powrotu. Na szczęście litr herbaty osłodzonej w iście korwinowskim stylu w połączeniu z paczką jeżyków dał niezłego kopa i podjazd po małym odpoczynku nie sprawił zbytniego problemu. Zwała dopadła na szczęście już na płaskim, ale mimo wszystko końcowe 40 km do najprzyjemniejszych nie należało. No cóż, kiedyś może się w końcu nauczę, żeby stopniować dystanse :)

#rowerowyrownik #rower #gravel #rowerowywroclaw #ruszwroclaw #100km

Skrypt | Statystyki
DwaNiedzwiedzie - 186 946 + 150 = 187 096

Wdepnąć w stolec i chwalić się tym na równ...

źródło: mapka

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Wychwalany: Broń borze na luzie, skąd taki pomysł? :) Dwa litrowe bidony wody z pigułami (elektrolity + magnez, choć bardziej dla smaku, niż licząc na potencjalne efekty) i dodatkowy napój w podsiodłówce to podstawa. Do podżerania żelki i snickersopodobne batony, a na dłuższe trasy jakieś tosty, kanapki czy cokolwiek podobnego, co trochę wypełni żołądek. Generalnie lubię być samowystarczalny, sklepy odwiedzam tylko w awaryjnych sytuacjach lub gdy jadę z kumplem, który chyba
  • Odpowiedz
@DwaNiedzwiedzie stopniuje, teraz jestem na 100 km i poszło gładko, a większość to byly szutry, pola i lasy, zrobie kilka tras po asfalcie w okolicy 100-120 km i zobaczę czy dam radę jechać dalej.

Mi pomagają żabki na trasie - można zjeść kanapki na ciepło i wypić dużo izotonikow :)

Jeżdżę ze słuchawkami shokz, sluchanie rmf fm daje kopa i człowiek nie nudzi się w trakcie jazdy.
  • Odpowiedz