Wpis z mikrobloga

#praca #copywriter #pisanie
Cześć Mirki, szukam już od dłuższego czasu pracy jako copywriter jakichś tekstów na bloga bądź pisania artykułów coś jak na Onet, Telepolis itp.
Piszę o tym ponieważ nigdzie takiej pracy znaleźć nie mogę, zasłyszałem gdzieś że jest to dość dobrze płatne stanowisko, które można łączyć z pasją poprzez pisanie tekstów bądź artykułów na temat rzeczy którymi się interesuje. Może ktoś z was pracuje już w takiej firmie, albo zleca pisanie takich tekstów i potrzebuje pracownika? Z Polskiego zawsze byłem ponadprzeciętny i moje rozprawki, opisy i opowiadania w szkole były często jednymi z najlepszych. Wiem że to może dla potencjalnego pracodawcy nic nie znaczyć, natomiast jestem chętny na napisanie czegoś dla sprawdzenia, iż rzeczywiście jestem w tym dobry (oczywiście wszystko napisane przezemnie a nie przez AI). Z góry dziękuję za odpowiedzi oraz za rady dotyczące znalezienia takiej pracy.

Aha i takie małe post scriptum, interesuje się naprawdę wieloma rzeczami, jestem uniwersalny w pisaniu tekstów, mogę przeprowadzić research i pisać na temat nowego auta, nowej technologii, krytykować zachowania gwiazd i influencerów, poprzez artykuły na temat dietetyki (technik żywienia z podstawami dietetyki oraz niedługo skończony kurs dietetyki w TEB edukacja), kończąc na branży telekomunikacji (obecnie pracuje jako konsultant w sieci Play)
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@natazS: pisz do redakcji portali, w których chciałbyś publikować. Załącz kilka propozycji artykułów, jakieś portfolio jeśli masz. Dziennikarze czy twórcy treści to często freelancerzy, nie każda redakcja ma nabór na etaty, płacą za dostarczony materiał.
  • Odpowiedz