Wpis z mikrobloga

Żone to najlepiej na tinderze szukać, tam dziewczyny są sprawdzone, przetestowane w boju wielokrotnie, wiadomo ze wszystko działa tak jak trzeba.
  • Odpowiedz
@GIGASimp: hahah dokładnie, wielokrotnie to jest 30-50 razy sprawdzone przez erazmusów księciów mokambe w ramach ONS czy nadają się keksualnie na dziewczynę i czy libido działa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Ummon: no serio, chcesz na nowo wpaść w depresje?

Podzielę się refleksjami jak to wygląda w świecie rzeczywistym po jakimś czasie.


@Ummon: tak, nic o tym nie wiemy, proszę bardzo, pisz.

Dzietność spadła poniżej poziomu odnawialności.
Rozwody częściej niż w 1/3 przypadków
Przeciętna ilość partnerów całkowicie "normalnej dziewczyny" - dwucyfrowa.

Ciekawe czego się dowiemy... Tam musi być jakieś głębsze dno...
  • Odpowiedz
  • 0
@kosmita: źle podchodzisz do życia! Polecam podchodzić w ten sposób, że nigdy nie masz pełnych danych i warto być otwartym na nową wiedzę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Polishdoomer02: nie warto! Jeżeli Ci wszystko jebnie to możesz dosłownie zostać żurem-podróżnikiem i tak spędzić resztę życia. Zobaczyć Rzym, Ateny czy Paryż.
  • Odpowiedz
  • 1
@Polishdoomer02: nie boisz się zabić, ale boisz się podróżować? Słuchaj powinieneś gdzieś NATYCHMIAST WYJECHAĆ. Nie bez powodu Aragorn musiał odbyć podróż zanim został królem.
  • Odpowiedz
@Ummon: Nie jarają mnie podróże szczerze mówiąc. Najlepiej się czuję we własnej piwnicy.
Chyba że bym miał kogoś, najlepiej moją pierwszą miłość, to co innego, a tak to nie mam na nic szczególnych chęci. Obojętne mi czy żyję czy nie, tyle że bałbym się maga strzelić jednak to tak sobie wegetuję i czekam ch.j wie na co.
  • Odpowiedz
  • 0
@Polishdoomer02: to jest właśnie przyczyna. sam miałem depresję i wiem, że nic mi tak dobrze nie zrobiło jak podróż za granicę i siłownia. Działanie dosłownie leczy depresję.
  • Odpowiedz