Wpis z mikrobloga

#!$%@? jadę pociągiem i to jest dosłownie ukraińska ferajna. W pociągu tylko głos ukraiński plus polskich dzieci. Ciągle rozmawiają, krzyczą, gadają przez telefon na całe gardło. I nie mówię tu o takiej typowej patologii, tylko wydająch sie na pierwszy rzut oka zwyczajnych ludzi. Polacy jak są, to ewidentnie potrafią się zachować i zazwyczaj nic nie mówią albo szeptem. A ci jakby ich z ruskiego zoo wypuścić. Jak ktoś mówi, że to są tacy sami ludzie jak my to chyba mieszka pod kamieniem i nie widzi tej różnicy w zachowaniu. #ukraina #polska #zalesie
  • 39
  • Odpowiedz
Jak ktoś mówi, że to są tacy sami ludzie jak my to chyba mieszka pod kamieniem i nie widzi tej różnicy w zachowaniu.


@fanmarcinamillera: przecież polskie bydło zachowuje sie dokładnie tak samo D
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: ukraińcy mają coś w sobie z żydów i nie tylko mówię o ich oligarchach ale sposobie bycia czytaj 0 jakiejkolwiek refleksji gdzie jest, co robi i jak to wpływa na innych

w zeszłe lato grupka młodzieży ukraińskiej stała w przejściu w mojej lokalnej żabce i tak stoją jak te krowy w przejściu gdzie dwie osoby to już tłok a nie 6
  • Odpowiedz
@YouCanCallMeBillieGates:

w zeszłe lato grupka młodzieży ukraińskiej stała w przejściu w mojej lokalnej żabce i tak stoją jak te krowy w przejściu gdzie dwie osoby to już tłok a nie 6


Może to były Polskie Stare Baby przebrane za ukraińską młodzież?

Swoją drogą - zapisujesz sobie gdzieś takie incydenty z Ukraińcami (w jakiejś Księdzę Urągań?) czy masz taką dobrą pamięć po prostu? Ja nie pamiętam za kim dzisiaj w kolejce stałem,
  • Odpowiedz
@Kris-T: mam dobrą pamięć a co?
z pamięci mogę nawet lecieć nazwami użytkowników których szanowałem an tym portalu

a okazja była dla mnie na tyle szczególna, że jak chodzę do niej odkąd ten sklepik jeszcze nie był żabką takich nieogarów stojących w przejściu nie pamiętam
  • Odpowiedz
Jak Polak coś #!$%@? to "ale zjeb", a jak Ukrainiec to "Ukraincy są #!$%@?".


@Yahoo_: wobec przybyszy do tego kraju zastosowanie mają 10x wyższe standardy.

to że polskojęzyczny rząd prowadzi mass import motłochu nie znaczy jeszcze że nie możemy zgłaszać sprzeciwu.
  • Odpowiedz
  • 0
@fanmarcinamillera dwa piętra niżej mieszka młoda ukraińska rodzina, ok 30-35 dwójka dzieci. I typiara dzień w dzień godzinę pod klatką wisi na telefonie drżąc #!$%@?ę. Też ciekawa sytuacja bo chłop (nie wiem który bo wcześniej było ich dwóch bliźniaków) przyjeżdżał co jakiś czas raz na dwa tygodnie itp. pewnego razu szukała go razem z psiarnią ta służba od skarbówki. Ale jakby nigdy nic za dwa tygodnie pojawił się i dzień dobry mówi.
  • Odpowiedz
Włosi i Hiszpanie też są głośni, zwłaszcza Sycylijczycy. To znaczy, że są od nas gorsi?


@zalew_dezinformacji_na_wykopie jak przyjadą tutaj i będą się tak zachowywać to też będę na nich narzekać. Z tym, że oni są zazwyczaj na wakacjach na tydzień dwa u nas, a koledzy ze wschodu tu mieszkają na stałe i nie potrafią się dostosować do panujących standardów
  • Odpowiedz