Wpis z mikrobloga

Do tego Golluma mam mieszane podejście, ale trzymam kciuki i tak. Nie oczekuje poziomu lotra, wystarczy poziom hobbita ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Enigma12: Niepotrzebnie dodali niektóre wątki od siebie, jak romans elfki z krasnoludem, ale ogólnie trylogia Hobbita jest ok
  • Odpowiedz
@fhgd: CGI to był duży gwóźdź do trumny, podobnie jak pomysły z Legolasem odbijającym się od spadających kamieni, czy co to tam było. LOTR jednak trzymał się bardziej ziemi, hobbit to tacy szybcy i wściekli po Tokio Drift - do pooglądania, ale wszyscy wiedzą, że tak na prawdę 1 i 2 się liczą i mają jakikolwiek sens i logikę. Reszta to jak piszesz, sztuczny i wciskany na siłę wątek miłosny.
erhh1992 - @fhgd: CGI to był duży gwóźdź do trumny, podobnie jak pomysły z Legolasem ...

źródło: tw_BhD

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@erhh1992: Zastanawiałem się czy to jest możliwe, intuicja podpowiada że to jakaś głupota, ale przecież podczas lotu parabolicznego pasażerowie mogą odbić się od ścian, czy to nie jest więc kwestia masy obiektu od którego się odbijamy i uzyskanej w ten sposób energii? #fizyka
  • Odpowiedz
dobre pytanie. Z punktu widzenia fizyki pewnie było by to możliwe. Jedyne skojarzenie z życia codziennego, jakie mi przychodzi na myśl w tej sytuacji, to kiedy jedziemy ok 100km/h po wodzie (wiadomo, leje deszcz, na asfalcie robi się mala rzeczka/duża kałuża), samochód ślizga się jak po lodzie. Więc jeśli elf poruszałby się odpowiednio szybko, mógłby zrobić to co Legolas w Hobbicie. Innym argumentem za, była by jedna scena z Drużyny Pierścienia -
erhh1992 - dobre pytanie. Z punktu widzenia fizyki pewnie było by to możliwe. Jedyne ...

źródło: unbufwqwaaaa

Pobierz
  • Odpowiedz
@fhgd: i to jest właśnie ogromy plus trylogii P Jacksona - szczegóły i różne smaczki które mnożą się w miarę kopania, i są zgodne z materiałem źródłowym. Od Silmarillionu po Trylogię (np. kiedy uruk-hai atakują drużynę w pierwszej części, w scenie kiedy Aragorn rzuca się na wroga, chroniac Froda krzyczy Elendil - nazwę swego miecza, trochę jak w średniowieczu:) ).

Polecam obejrzeć różne kompilacje na YT o tym. Od takich smaczków,
erhh1992 - @fhgd: i to jest właśnie ogromy plus trylogii P Jacksona - szczegóły i róż...

źródło: 1 pv6AEvFLzyOKCaKFtSyCIg

Pobierz
  • Odpowiedz