Wpis z mikrobloga

Ech lata samotności i niepowodzeń ryją mózg niemiłosiernie

Jakiś czas temu zainstalowałem sobie tindera na chwilę, wcześniej używałem ale same niepowodzenia. No i sparowało mnie z OK laską. Co pierwszy raz się zdarzyło laska pisała mi dużo wiadomości, rozwijała tematy, była miła, sama zaproponowała, że skoro fajnie się pisze to może się spotkamy.

I co ja wtedy zrobiłem?

Usunąłem ją z par, bo pomyślałem, że skoro jakaś laska jest dla mnie miła to pewnie SCAM i ktoś chce mnie oszukać na hajs.

Teraz się zastanawiam, że to może była jedyna szansa żeby coś pykło...

#tinder #zwiazki #podrywajzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
@steppenwolf12: oj Mirku, długa droga jeszcze by była żeby coś pyklo, nawet jeżeli byś się z nią spotkał. Ja miałem podobną sytuację, laska zaangażowana. Co było po spotkaniu? Ghosting i odpisanie po 3 dniach że nic z tego
  • Odpowiedz
@steppenwolf12: Wiesz, nie chce też mówić że skoro mi się nie udało, to Tobie też, może by było inaczej. Ale przez internet o wiele łatwiej nam wyidealizować druga osobę, na żywo cały czar czy napięcie może prysnąć ot tak. Dlatego poznawanie się na zywo ma te zaletę ze od razu możesz być o wiele bardziej pewien czy akurat zaiskrzy
  • Odpowiedz
@navaare: autystyczne zajęcie jakim jest programowanie tworzy cięzko odwracalne zmiany w mózgu

między innymi dlatego, że cały dzień myślisz logicznie, odcinasz się od ludzi, small talku, nieużywany mięśień zanika. W dodatku po pracy 2-3h dodatkowego rozwoju by nie wypaść z branży (kolejne unikanie ludzi)

Do komunikacji z kobietami potrzeba kontaktu ze swoją emocjonalną stroną

Nie bez powodu akurat informatycy mają największe problemy z kobietami mimo sporych zarobków
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: Masz na to jakieś badania?

Sam jesteś autystyczny dzieciaku tak na logike w przeciwnym razie xD

Jeszcze powiąż rozmnażanie okrzemków w rowie mariańskim z praworządnością Ziobry haha

Szybkie zaoranie, łatwo poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: hehe dobre

ale nie u mnie to jest wyższy level #!$%@?, programowanie to mały pryszcz przy tym

w zasadzie programowanie uratowało mi życie, bo tylko tutaj mogę pracować z moją niepełnosprawnością, inaczej poleciałbym na ulicę i pewnie byłby magik

programowaniu zawdzięczam więc, że dalej żyję, a mózg mam #!$%@? od urodzenia, programowanie tu wiele nie zmieniło xD
  • Odpowiedz
autystyczne zajęcie jakim jest programowanie tworzy cięzko odwracalne zmiany w mózgu


@nad__czlowiek: Może i tak, tylko to jeszcze przedtem człowiek często zostaje informatykiem bo nie radzi sobie społecznie (z czego często też przez to że jest po prostu nieatrakcyjny fizycznie i ma masę kompleksów bazujących na rzeczywistych słabych szansach).
  • Odpowiedz
Sam jesteś autystyczny dzieciaku tak na logike w przeciwnym razie xD


@navaare: Pytasz o to człowieka, który zasrał wykop wypowiedziami wyłącznie o autystycznych programistach, ich zarobkach i życiu osobistym. W ogóle to nie jest troll lub jakieś zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. xD
  • Odpowiedz
@Pharos: Nie wiem czy nie zauważyłeś że pojawiło się dużo różnych bajtów w celu robienia akcji falseFlag oczerniania środowiska Lewacka nie inspiracja niewykluczone
  • Odpowiedz