Wpis z mikrobloga

Byłem, widziałem jestem bardzo zadowolony!
Atmosfera wspaniała. Na hali 2/3 Łotyszy ale Polacy jak tylko mogli to krzyczeli i dopingowali! Na mieście ciągle was pozdrawiają inni kibice.
Sam meczyk bajka. Jak się skupisz w 100% to potrafisz śledzić krążek perfekcyjnie. Jak tylko wpadał krążek do siatki Łotyszy to podskakiwałem z rykiem mordy w mgnieniu oka! Wszyscy krzyczeli, wiwatowali, dopingowali. Obok nas i za nami i przed nami Łotysze to samo.
Jak ktoś ma okazję jeszcze zdobyć bilet i pojechać to warto, zwłaszcza że do Ostrawy bliziutko.
#mecz #hokej #reprezentacja #polska
ThrashMetal - Byłem, widziałem jestem bardzo zadowolony!
Atmosfera wspaniała. Na hali...

źródło: 20240511_143330364_iOS

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@kierownik_niczego: Nie wiem jak cenowo na hali bo nie kupowałem, kolejki po piwo i jedzenie dłuższe niż przerwa. Dlatego lepiej coś kupić przed startem meczu
Ja parkowałem na IKEA i szedłem na tramwaj na przystanek Zábřeh,OC. Stamtąd tramwajami 2 lub 7 bezpośrednio na halę lub dalej na sam rynek. Tramwaje kursują co kilka minut. Rewelacyjne rozwiązanie bo praktycznie jedziesz ciągle A1 do samej Ostrawy i masz tylko jeden zjazd na IKEA
  • Odpowiedz
@kierownik_niczego: 110Kc za desitkę piwo na hali. Kolejki tam gdzie ja kupowałem bardzo małe, bo wychodziłem na zewnątrz, tam gdzie były palarnie. Ja jechałem Boltem ze Stodolni ( większość knajpek jest na tej ulicy i w okolicy) to mnie wyszło 30 złotych niecałe. Parkingi coś chłopaki od nas narzekali, że drogie, ale to musisz poczytać.
  • Odpowiedz