Wpis z mikrobloga

Ahhh, szkoda że tak mega upolitycznione to głosowanie było.
Wg mnie Izrael powinien być wykluczony za propagandę, a piosenka Ukraińska była tragiczna - i to o ironio przez grubasa, gdyż gdyby nie zaczęła rapować, to nawet była by okej piosenka. Aczkolwiek wg mnie najgorzej poszło Słowenii.
Więc gdyby Luna przeszła, to bym dał jej 5 miejsce od końca xD

Szkoda, że ludzie jednak głosują politycznie, gdyż to spowodował o mały włos doszło do tego, żeby Izrael wygrał - więc dobrze, że głosy jury przeważyły, że Szwajcaria wygrała, mimo, że wg mnie powinna wygrać Litwa albo przynajmniej Chorwacja, to jednak Szwajcaria nie była najgorszym wyborem.


#eurowizja
  • 3
  • Odpowiedz
@PoteznaDukielka: nie byłem jakimś wielkim fanem Nemo ale jak widziałem jego wykonanie i tą końcówkę z obracaniem się na tej satelicie to czuć było taki winner vibe

Ja bym dał tak:1.Francja
2.Chorwacja
3.Estonia
4.Szwajcaria
5.Irlandia
6.Litwa
7.Włochy
8.Norwegia
9.Hiszpania
10.Armenia

Edit zapomniałem o Italii więc zmieniłem trochę i wyrzuciłem Niemcy
  • Odpowiedz
@PoteznaDukielka imho te rapy ratowały ten utwór. Sporo azjatyckich/japońskich artystów wplata kilka wersów czy nawet całą zwrotkę rapu do popowej piosenki i wychodzi to bardzo dobrze. Zupełne przeciwieństwo gdzie raper nawija kilka zwrotek i spiewa refren, jak dajmy na to Macklemore. Widzę, że powoli reszta świata chyba też widzi w tym potencjał.
  • Odpowiedz
@youknowthisxd: Trochę może Szwajcara zbyt szorstko oceniłem - po odsłuchaniu jeszcze raz trafiłby na 9 miejsce.
Wizualnie Szwajcar znalazł by się gdzieś pośrodku - dla mnie w tej kategorii zwycięzcą są Finowie, a na dnie są Brytole - i mimo, że obaj zrobili coś o homoseksualnej seksualności - tylko pierwsi zrobili to z jajem (dosłownie XD), i się to dobrze oglądało (i mnie nieźle rozwaliło jak to zobaczyłem), a drudzy poszli
  • Odpowiedz