Wpis z mikrobloga

jak dlugo, mniej więcej, dostępne są w sklepach #ipad pro poprzedniej generacji po wyjściu nowych? bo zgaduje, że z nimi jest podobnie jak z iPhone Pro, że #apple przestaje produkować.

pytam, bo siedzę obecnie na Air M1, ale w bieda 64GB i miejsca konsekwentnie ubywa, na pewno starczy na jakiś czas, ale kiedyś będę musiał zmigrowac na coś większego.

Jednak używam go z pencilem i magic keyboard, a nie widzi mi się kupowanie i iPada na M4 i nowego rysika z klawiaturą, gdy co do tych nie mam zarzutu.

Tak więc, zastanawiam się jakie mam tu "okienko" dostępności M2, czy się spieszyć czy z pół roku jeszcze śmiało będą one dostępne (biorąc pod uwagę że to mniej chodliwy towar niż iPhone).
  • 8
  • Odpowiedz
Jednak używam go z pencilem i magic keyboard, a nie widzi mi się kupowanie i iPada na M4 i nowego rysika z klawiaturą, gdy co do tych nie mam zarzutu.


@Faley: Ja bym kupił tego najnowszego iPada Air. Bo poza odświeżaniem to w sumie jest last gen iPad Pro.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@L3gion no ale do niego bym musiał kupić od razu nowy Pencil Pro i Magic Keyboard, żeby zachować "te same doznania" co mam teraz. Więc to 2k więcej do wydania, względem M2 Pro, z którym obecne akcesoria dalej będą działać.
  • Odpowiedz
@Faley: Akcesoria Apple trzymają cenę tak bardzo, że szczerze czemu nie sprzedać tej Magic i Pencila?
Nowe iPady mają fajne zmiany a przejście z M1 na M2... poza miejscem nic nie zyskasz.
  • Odpowiedz
@Faley: BTW właśnie spojrzałem i przecież ty chcesz iśc z Air M1 na Pro M2. A z tego co wiem MK a MK for iPad Pro to dwa różne niekompatybilne akcesoria.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@L3gion przechodząc na M4 raczej też nic nie zyskam pod względem mocy, bo iPada ogranicza soft. i w sumie trochę przeczysz poprzedniemu komentarzowi, gdzie pisałeś, że byś szedł w nowego Aira, który właśnie ma M2, a poza nim nic więcej (oprócz wymogu dokupienia nowego pencila, bo tu klawiatura kompatybilna) ( ͡° ʖ̯ ͡°)

a przy Pro M2 wpada jeszcze lepszy ekran (prores i 120hz), głośniki no i miejsce.
  • Odpowiedz
@L3gion:

Ja bym kupił tego najnowszego iPada Air. Bo poza odświeżaniem to w sumie jest last gen iPad Pro.


I ekran nadal 60Hz czego nie miał już iPad Pro w 2017 roku.
  • Odpowiedz
@Faley: w Polsce / EU? Do oporu. Jak się poszuka, to nawet dziś model z M1 nieużywany kupisz bez większych problemów, z M2 będzie pewnie podobnie.
  • Odpowiedz