Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mieliście kiedyś tak, że budziliście się jakby z lekkim kacem? Alkoholu nie piję od bardzo dawna, więc to na pewno nie to. Mam tak prawie codziennie w mieszkaniu. Kiedy śpię gdzie indziej, tego nie ma. Byłem oczywiście u lekarza i nic mi nie zdiagnozowano. W niedzielę, po wypoczynku w sobotę, też tak mam, więc myślę że to nie stres.
Zastanawiam się co może być nie tak z moim mieszkaniem. Zazwyczaj śpię z lekko uchylonym oknem, więc to nie jest brak wentylacji raczej. Mieliście kiedyś coś podobnego? Znaleźliście przyczynę?
Zastanawiałem się też nad tym, czy może mam jakiś zły materac, ale trudno to zbadać bez wydawania tysiąca złotych na nowy, tylko po to, aby przespać się na nim dwa razy.
#zdrowie #mieszkanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Kwestie kręgosłupa mogą dawać takie objawy - ból głowy, zamroczenie etc. Głownie od odcinka szyjnego. Zanim zmienisz materac wypróbuj inny typ poduszki. Jeżeli rzecz dzieje się głównie w weekendy, może być to powiązane z napięciem nerwowym - kiedy napięcie spada część struktur się rozluźnia a część pozostaje napięta co doprowadza do ucisków na nerwy. Sam mam podobny problem. Szukałbym problemów w podrażnieniu/napięciu odcinka szyjnego i potylicy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim A może wilgotność powietrza jest za niska lub za wysoka? Zmierz w mieszkaniu i w innym miejscu gdzie jest ok. U mnie np. jest sucho, 25-35% i mi to pasuje, ale są osoby, które czują dyskomfort, mi z kolei źle się śpi jak jest ponad 50%.
  • Odpowiedz