Wpis z mikrobloga

@LZBNZ o 5:00 odłączyłem od ładowarki. Rano 1h Spotify + 1h Netflix na WiFi. Później 1h Spotify na mobilnym i teraz od 9 praktycznie cały czas coś robię na telefonie i mam 80% więc nie wiem jak to robisz ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@SynJanusza: #!$%@? zaczynam podejrzewać że coś jest nie tak z moim telefonem.

Używam funkcji ładowania do 80%, ale bateria spada tak szybko że zawsze w ciągu dnia po powrocie z pracy musze go podładować (i wtedy w nocy też żeby do pracy był naładowany z rana)

Kondycja baterii 80%, mam go półtora miesiąca, nowy iphone 15 128gb kupiony w media expert
  • Odpowiedz
@LZBNZ kondycja baterii 80%? Ja ładuje zawsze na 100% i jak jestem na WiFi to przez godzinę oglądania Netflixa spadnie 1-2% baterii więc ewidentnie coś jest nie tak z twoim egzemplarzem
  • Odpowiedz
@SynJanusza: kurde gdzie mogę to zgłosić? Używam funkcji ładowania do 80%, może w tym jest problem? Bo te dodatkowe 20% może zrobi robotę?

Używam funkcji 80% ponieważ była wysoko zalecana na wielu filmikach na youtube XD Dzięki niej niby ajfon wytrzyma 5 lat bez problemu, a tyle czasu planuje go używać i później przesiąść się na najnowszy.
  • Odpowiedz
@LZBNZ ja ładuje na 100% jak nie wytrzyma bateria to wymienię i będę miał jak nowy. Też planuję go kilka lat używać. Może zapytaj w serwisie co z tym można zrobić albo reklamuj w media expert. To mój pierwszy iPhone w życiu i też się bałem czy mi baterii będzie starczało na cały dzień ale póki co daje radę. Jak jestem na WiFi to bateria bardzo wolno ucieka.
  • Odpowiedz
@SynJanusza: ja nie jestem na wifi w ogóle, cały czas dane włączone. W domu mam limitowany internet z playa, coprawda starcza mi na cały miesiąc ale stwierdziłem że po co mam go używać na telefonie skoro na telefonie mam wykupione 50gb miesięcznie i to też starcza bez problemu.

Także wifi w ogóle nie włączam.
  • Odpowiedz
@LZBNZ no to może to jest przyczyną szybkiej utraty baterii ale czy aż tak szybko to chyba nie powinno znikać. Ja na lte jestem zazwyczaj od 8 do 18 i czasami w pracy jak nie ma co robić to sporo siedzę na telefonie i spokojnie mi wytrzymuje do powrotu do domu.
  • Odpowiedz
@SynJanusza: po naszej rozmowie zdecydowałem że naładuję go do 100%. Odłączyłem o 6:00, jest 8:30 i mam nadal 100% XD Dam znać jak to będzie wyglądało w ciągu dnia dalej, ale już widać poprawe.
  • Odpowiedz
@LZBNZ no i tak powinno być. Nie ma co ładować na 80% moim zdaniem i się #!$%@?ć tą baterią. Jest gwarancja na beterie przecież, a nawet jeśli trzeba będzie zapłacić to lepiej wymienić na nową oryginalną za te 3 lata i masz znowu zajebisty telefon.
  • Odpowiedz
@SynJanusza: jest godzina 11:00 i mam 98% XD Zajebisty telefon

Wczoraj o tej godzinie miałem 50% XD

Coś te ich optymalne ładowanie chyba nie działa jak powinno, apple zasrane
  • Odpowiedz