Wpis z mikrobloga

Taki co sam sobie zaprzecza. 100 000 lat temu istnieli ludzie


@mniok: Nawet mnie ciekawi jak to wywnioskowałeś. Kobieca logika i równoważność z implikacji? Jeśli teraz się ociepla przez ludzi to kiedyś też musiało? Zaraz pewnie zrobisz to samo w drugą stronę, jak kiedyś były zmiany naturalne, to teraz też musi taka być?
  • Odpowiedz
@abraca: Nie zesraj się z tymi fikołkami. Poważni naukowcy z dorobkiem robią fikołki a Wiech i inne k... mówią prawdę?
  • Odpowiedz
  • 0
Nawet mnie ciekawi jak to wywnioskowałeś. Kobieca logika i równoważność z implikacji?


@abraca: Jeśli mam Ci to wytłumaczyć to zastanów się czy nie zrobić testu genetycznego czy nie masz downa.

Kobieca logika i równoważność z implikacji?


@abraca: Jak nie masz merytorycznej odpowiedzi to posiłkujesz się obraźliwymi określeniami. Brawo.

Zaraz pewnie zrobisz to samo w drugą stronę, jak kiedyś były zmiany naturalne, to teraz też musi taka być?


@abraca: A
  • Odpowiedz
to posiłkujesz się obraźliwymi określeniami.


@mniok: To nie jest obraźliwe tylko techniczne, nie znam lepszego polskiego określenia na to https://en.wikipedia.org/wiki/Affirming_the_consequent

Jak nie masz merytorycznej odpowiedzi to posiłkujesz się obraźliwymi określeniami. Brawo.

zastanów się czy nie zrobić testu genetycznego czy nie masz downa.


@mniok: wow

A czy przypadkiem nie jest to całe zamieszanie z klimatem oparte o teorii


@mniok: (nie-P => Q, oraz Q) => nie-P jest dalej tak samo
  • Odpowiedz
  • 0
To nie jest obraźliwe tylko techniczne, nie znam lepszego polskiego określenia na to


@abraca: Napisałeś "Kobieca logika", a widzisz, że mam niebieski pasek. Więc albo jesteś chamem, albo idiotą, wybieraj.

Kłócisz się że zdanie jest błędne gdy ja je podałem jako inny przykład


@abraca: O proszę kto tu jest mistrzem fikołów. Nie potrafisz nic merytorycznego odpowiedzieć na pytanie, dlaczego 100 000 lat temu mieliśmy porównywalne temperatury do dzisiejszych, gdzie ludzie
  • Odpowiedz
Nie potrafisz nic merytorycznego odpowiedzieć na pytanie, dlaczego 100 000 lat temu mieliśmy porównywalne temperatury do dzisiejszych, gdzie ludzie w tym okresie nie produkowali CO2 na masową skalę.


@mniok: Wcześniej o to nie pytałeś, tylko robiłeś fikołki. Cykle Milankovicia. Te same które teraz spychałyby nas w następne ochłodzenie.
  • Odpowiedz
  • 0
Wcześniej o to nie pytałeś,


@abraca: Zadałem pytanie ale nie tak dobitnie jak później, popatrz sobie. To Ty robisz fikoły. : 100 000 lat temu istnieli ludzie i mieli już przemysł na dzisiejszym poziomie?
  • Odpowiedz