Wpis z mikrobloga

@TenXen47: ale tak było, człowiek docenia dopiero po stracie.
Wtedy były czasy wolne od cenzury rządu i narodowych mord a Pis wprost nazywano sPISek. Sprawa się rypła kiedy nie było Tuska a PO bylo strasznie mętne grzeczniutki PIS walił ich jak w bęben a Kupis przekonał niezdecydowanych mariuszy ponad 20% głosów.
Młodzież była jakaś taka mądrzejsza niż teraz mocno na prawo więc można było rozmawiać na wiele tematów a teraz to
  • Odpowiedz
  • 13
@Skorvez_957_:

Prorosyjskość i foliarstwo było ultra niszowym gatunkiem,


Nie no (). Albo sam się skrajnie okłamujesz albo masz kilkanaście lat max. Te lata to był absolutny szczyt oszolomstwa i ruskiej propagandy. Jak nigdy wcześniej. To teraz jest już normalnie w porównaniu z tamtym.
  • Odpowiedz
@TenXen47: pamiętam bo otaczałem się wtedy foliarzami i to takimi którymi dzisiaj się zwyczajnie brzydzę gównojady wychwalające dziś Rosję że hej. Na szczęście zawsze próbowalem trawić te tematy po swojemu.
i to tak było między realem a foliarzami tylko wtedy foliarze nie wyskakiwali z prorosyjskością teraz to mam wrażenie że to co było kiedyś niszowe na blogach wylazło do mainstreamu i te Brauny ugułem.
  • Odpowiedz
  • 1
@TenXen47 Zabawne, bo ja ten okres zapamiętałem odwrotnie xd Odkłamywanie historii, czyli zmiana postrzegania obalenia komuny z czegoś pozytywnego na coś co bylo zmową z komuchami. I przywrocenie pamięci o bohaterach, czyli postawienie obok siebie Burego i Łupaszki razem z Pileckim. No i jeszcze te marsze niepodległości z onrem i symbolami falangi.
  • Odpowiedz
@d4wid: Nie jestem od Mateckiego, chyba sobie jaja ze mnie robisz, gardzę tym typem. Chyba, że dla ciebie każy o innych poglądach niż twoje równa się Matecki. Ale proponuję się wybrać do psychiatry, bo coś za często tego Mateckiego widzisz.
  • Odpowiedz
@TenXen47: Gościu, przecież lata o których ci napisałem były nasiąknięte bardzo antyrosyjskim przekazem xD Wtedy nazywano takich jak ja rusofobami. A teraz odwracasz kota ogonem, że rzekomo ruskie poglądy głosiliśmy.

Silny antykomunistyczny, antybolszewicki nurt ówczesnej polityki
Podpalenie budki w rosyjskiej ambasadzie
Zamieszki podczas meczu Polska-Rosja w 2012

można wymieniać i wymieniać
  • Odpowiedz
@d4wid: Nie jestem od Mateckiego, chyba sobie jaja ze mnie robisz, gardzę tym typem. Chyba, że dla ciebie każy o innych poglądach niż twoje równa się Matecki. Ale proponuję się wybrać do psychiatry, bo coś za często tego Mateckiego widzisz.


@Kopyto96: do budy uposiu
  • Odpowiedz