Wpis z mikrobloga

Witajcie
Mirki szukam roweru dla różowej (ok. 175cm wzrostu), miejski, wiadomo koszyczek, lansik itd. Głównie jazda po mieście, okazjonalne wycieczki.
Myślałem tak do 1500zł i znalazłem na olx gazelle (za 1 tys.), jeszcze nie byłem oglądać, żeby sprawdzić w jakiej kondycji są podzespoły ale wygląda na dobrze utrzymanego po zdjęciach.

Dzięki za pomoc

#rowery #rower #jakirower
Phoryn - Witajcie
Mirki szukam roweru dla różowej (ok. 175cm wzrostu), miejski, wiado...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Phoryn: Fajnie też, żeby nie miał masy przerzutek tylko jak w tym modelu 3 biegi w piaście (łatwiejsze w utrzymaniu, nie mylę się?)
  • Odpowiedz
  • 0
@Phoryn wez ja do Decathlonu i niech się pierw przejedzie na normalnym rowerze

Siostra też taka była hoho miejski #!$%@? 22kg wagi ukechsc nie idzie i potem jeździła tyle co nic. Dostała gravela i do samochodu nie wsiada
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Norskee: W sumie masz rację, że warto sprawdzić z tym, że czuję, że niewiele to zmieni. Ona chce mieć wygodną pozycję na rowerze i z tego powodu krosy/gravele odpadają. W sumie to myslałem jeszcze nad trekingiem i chyba jądziś zabiorę, żeby się upewnić, że miejski to jest to co chce.
  • Odpowiedz
  • 0
@Phoryn ale kross ma bardzo podobną pozycję do takiego miejskiego (wysoko kierownica siedzi się bardziej na dupie niz opiera na ramionach)
Z tym że jest wiele lżejszy i ma wygodniejsza kierownicę, więc nie wiem o co chodzi

Za 1500 to nówkę lazaro już można kupić że słabszym osprzętem tylko najlepiej mniejszy rozmiar bo i mniejsza rama tym pozycja mniej sportowa, oczywiście w granicach rozsądku zeby resztę się dało ustawić poprawnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Phoryn jw może rozmiar ramy był za duży
Na krossie się jedzie dużo bardziej wyprostowanym niż na mtb
Bo ale jak rama za duża to i tak trzeba się wyciągnąć do przodu
  • Odpowiedz