Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się ilu patronów pietii kusi czasem żeby zajrzeć na wykop

Taki potencjał bekowy doktorka jaki udało nam się wykrystalizować na tagu, to jest moim zdaniem coś, czemu trudno się oprzeć. Mam wrażenie że sporo z tych patronów lurkuje i nieraz uśmiechnie się pod wąsem. Albo może się mylę, może siedzą w tej bańce, mimo że przecież nieraz im świta, że doktorek przeinacza fakty pod tezę, zmyśla jakieś dane byle zabrzmieć na znawcę.

Najbardziej zastanawiają mnie laski, całkiem młode, które aktywnie się udzielają u niego w komentarzach, na pewno część z was kojarzy, bo mają awatary swoich twarzy. Co one w widzą w tym #tlustowlos'ie pozostaje dla mnie tajemnicą

#napierala #bestiazewschodu
  • 6
  • Odpowiedz
@Arboree: pod kazdą moją ankietą poświęcoą poszukiwaniu jakiejkolwiek zalety bydlaka, najwyższa opcja zdobywa zawsze 5 – 6 plusów. Klecha może mieć tu co najwyżej 3 konta, pozostałe należą do jego pokraków.
  • Odpowiedz
@Arboree: nawet jak patroni bałwana tu zaglądają to czytają nasze posty z obrzydzeniem, bo jesteśmy ludźmi prawymi, moralnymi i szlachetnymi. Nawrócenia z PRAWDY na prawdę są naprawdę bardzo rzadkie, to tak zwani toksyczni patroni księdza, których i tak jest tu sporo ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz