Wpis z mikrobloga

Oho, już nawet czarnolisto wkroczyło xD Ale i tak odpowiem.

@krucjan: Ja typowi pojechałem bo to już któryś przypadek w krótkim czasie jak jakiś wykopek próbuje leczyć kompleksy za pomocą Tesli lub za jej pomocą chce się lansować (reklamować?) próbują się wymądrzać mirkom którzy na serio siedzą w motoryzacji. Jeszcze bardziej #!$%@?ą tacy jak ty, którzy ich fanatycznie bronią że by im #!$%@? pęto tylko z powodu Tesli i kompletnie nie kumają czemu inni nie podzielają tego Teslowego entuzjazmu. Jeszcze PiotraFR tu brakuje.

W odpowiedzi każdy jest tylko hejterem, zawistnikiem i przegrywem. Nawet ci, co doskonale wiedzą że Tesla i EV ogólnie na nikim nie robi wrażenia, a tu przylazło paru korposzczurów którzy sobie kupili i myslą że Pana Boga za nogi złapali, oczywiście z polaczkowym majestatem, mając w pełnej pogardzie resztę ludzi. Tacy bogaci i powazni że chcą zaistnieć w chlewie internetu.

Też milczałem, też scrollowałem ale to w końcu zaczęło irytować, bo zaczynacie się sekciarsko zachowywać. To tyle.

#wykop #tesla #ama #bekazpodludzi #motoryzacja
  • 13
  • Odpowiedz
@eeehhh:

Tesli i kompletnie nie kumają czemu inni nie podzielają tego Teslowego entuzjazmu. Jeszcze PiotraFR tu brakuje.


Nie wiem gdzie mnie brakuje ale łączenie mnie z Teslą to trochę nie bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@PiotrFr: Ciebie to akurat nigdzie nie brakuje, potrafisz większość dnia dowalać ludziom którzy w ogóle mają czelność mieć jakieś zastrzeżenia do elektryków, mimo ze do elektryków nic nie mają. Zawsze na straży.

I to jest wpis za wpisem, czysty buzz marketing zupełnie jak we wmawianiu ludziom zajebistości majonezu kieleckiego i płyt solgaza. Na szczęście dużo ludzi to dostrzega i nie bawi się już w ładne dyskusje.
  • Odpowiedz
@eeehhh: ja dodałam ludziom? Nie przypominam sobie. Raczej z reguły przychodzą i mnie wyzywają, bo im temat nie pasuje xD
Ale fakt, wielu odmienne zdanie odbiera jako obrazę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze na straży


Tak, zawsze na straży i gotów do walki z chłopskim rozumem, każdy dźwiga jakiś krzyż ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja:

Taki jest niestety wykop.


Przecież tu nie chodzi o jakieś podniecanie się czymś. Ktoś robi wpis, jak mnie nie interesuje to przebijam dalej, a tam 90% przyleciało z tłumaczeniem jak bardzo ich to nie obchodzi i jak bardzo głupi jest autor.
  • Odpowiedz
  • 0
@Yelonek: Pod dzisiejszym wpisem jakiś typ mi zasugerował, że Cybertruck jest pospolitym autem, bo rzuciłem takie słowo - pospolity. Tak to sobie jakoś skumał. Teraz ty mi sugerujesz, że daję screena gdzie dyskutuję sam ze sobą.

Jesteście tak tępi, że to się w pale nie mieści.
  • Odpowiedz
@eeehhh: Ale o co chodzi? xD

Tesla 3 to ekstremalnie atrakcyjna propozycja dla kogoś z dostępem do ładowarki. Jej ceny nic nie jest w stanie przebić.

Poza tym to czym się lansować w tesli?
  • Odpowiedz
@eeehhh: polecam nie brać tak do siebie tego co ktoś pisze.

sam na tym tracisz bo się denerwujesz. weź też pod uwagę, że część ludzi może trolować. ja przy tym wpisie o cybertrucku zrobiłem XD i przewijałem dalej. a jak ktoś ci spamuje treściami których nie chcesz wiedzieć to można wrzucić na czarno.
r5678 - @eeehhh: polecam nie brać tak do siebie tego co ktoś pisze.

sam na tym traci...

źródło: duty_calls

Pobierz
  • Odpowiedz
@eeehhh: to lepiej zobacz na posty @aczutuse typ jest na tyle toksyczny, że jak mu wspomnisz o innej marce jak BMW to będzie wysyłał, że bmw to marka dla LGBT ludzi znaczki bmw w kolorze tęczy, ale jak mu wytchniesz hipokryzję pod, postacią Tesluni, na marszach LGBT gdzie się Tesla obrażała, to obraza majestatu. Raz mu napisałem, że tesla to gejowska marka to wylądowałem na czarno. Typ to ogólnie homofob a
  • Odpowiedz