Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie. Mężczyźni mają podzielone zdania w sprawie aborcji ale pojawia się dużo głosów w sprawie aborcji finansowej dla mężczyzn, którzy dzieci nie chcą.
Jeśli to wam odpowiada a obecnie nie jest legalne to czemu nie skorzystacie z wazektomii i zabezpieczenia plemników "na wszelki wypadek"?
Nie jest to drogie rozwiązanie a zostawia możliwość posiadania dzieci gdybyście zmienili zdanie. Koszt to pewnie alimenty z około dwóch, trzech miesięcy więc jest to opłacalna inwestycja.
Czemu z tego nie korzystacie?
Macie idealne rozwiązanie.
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #seks
  • 25
  • Odpowiedz
@darknightttt: Dopóki nie jestem chory tak, że sam nie mogę sobie pomóc i nie potrzebuje pomocy lekarza/chirurga, nie daje w sobie nikomu grzebać i nic zmieniać. Sypiam bez prezerwatywy tylko z dziewczynami z którymi nie miałbym nic przeciwko mieć dzieci. To wy macie jakieś problemy. W ogóle co to za porównanie? Czy kobiety nie mogą się nie ruchać z facetami bez gumy? Czy nie mogą mieć tabletki po? Czy nie mogą
  • Odpowiedz
Mężczyźni mają podzielone zdania w sprawie aborcji


@darknightttt: wali mnie ich zdanie. Ustawodawców zresztą też.

pojawia się dużo głosów w sprawie aborcji finansowej dla mężczyzn, którzy dzieci nie chcą


@darknightttt: walą mnie te głosy. To są sztuczki na sztuczki, a nie rozwiązanie zasadniczego problemu niechcianych ciąż. btw: płacę i dostaję alimenty.

Jeśli to wam odpowiada


@darknightttt: poza moją kobietą i jej poprzedniczkami nikogo nie interesuje co mnie odpowiada i
  • Odpowiedz
@Majkel2008 w Polsce wazektomia jest legalna a sterylizacja dla kobiety już nie. Jesli nie ma wszystkich dostępnych środków zapobiegania ciąży to potrzebna jest aborcja. Jesli byłaby możliwość kupienia tabletki po bez recepty w aptece, można by się było bez problemów poddać sterylizacji w każdym szpitalu a ginekolodzy przepisywali by antykoncepcję hormonalna bez problemów (niestety niektórzy nie chcą przepisać w ogóle albo robią to tak niechętnie ze to pacjentka musi podać nazwę preparatu
  • Odpowiedz
Czemu z tego nie korzystacie?


@darknightttt: Ja się nad tym zastanawiałem. Mam córkę, więcej dzieci nie planuję. Sprawa się rozmyła, bo moja obecna partnerka nie może mieć dzieci (ma swoje, ze względów medycznych nie może mieć więcej), więc na razie przestałem o tym myśleć.
Jak się tym interesowałem, to zabieg kosztował od 2500 do 3000 zł., więc nie jest to jakiś wygórowany koszt.
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko nie wiem czy wiesz ale w sejmie było jakiś czas temu pierwsze czytanie ustawy by tabletki po były dostępne ale o dziwo to budziło wiele kontrowersji na równi z tym jakby czytanie dotyczyło duszenia dzieci. Ostatecznie się udało ale póki co jeszcze trzeba poczekać zanim te tabletki się pojawią bo wg ustawy trzeba przeszkolić ludzi w aptekach do wydawania tabletek po i określane to jest w mediach jako pilotażowy projekt a
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko powoli do przodu ale ja myślę że do końca obecnej kadencji się nie uda, a jak w następnych wyborach będą na konfederację lub PiS głosować że będą w większości w sejmie to się sytuacja cofnie… bo to dwie partie które blokują głównie te rzeczy dla kobiet i pojedyncze osoby z trzeciej drogi.
  • Odpowiedz