Wpis z mikrobloga

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki Ehh kolejna Ukrainka mi napisała, że jestem wysoki i ładny, ale ona szuka stałego związku I ogólnie by szybko ślub chciala i dzieci. Czemu żadna po prostu nie chce spędzić miło czasu i się #!$%@?ć bez zobowiązań i tyle? Po tym pisaniu o ślubie mi się już odechciewa. Albo laski mnie zlewają albo piszą o stałym związku ślubie i dziecku. Czemu żadna nie chce mnie tylko do ruchania ehhh. Widzą we mnie beciaka tylko.
  • 14
  • Odpowiedz
@Felixu: co jest chłopaki.
Co to ma być ?!
Nie możecie sie tak dawać.
Atakuj mordo.
Odpisz jej, że też chciałeś ślub od razu masz już nawet pierścionek ale jest mała i gruba i w ogóle brzydka i spytaj czy ma może siostrę.
ATAK. MASZ BYĆ WŚCIEKŁY JAK BULTERIER
  • Odpowiedz
@Felixu za darmo dupy dawać już nie chcą. Chcą cię usidlić i zabezpieczyć swoj byt. Później powie że już się nudzi i wypad. Płacić alimenty na dziecko i na nią. Hehehe
  • Odpowiedz
  • 0
@daniel356: chodziłem na 1 roku licencjatu po klubach, na domówki, nic to nie dało, teraz od lat tylko tinder, badoo I ostatnio Telegram i #!$%@?
  • Odpowiedz
@Felixu: No bo się zachowujesz jak beciak, to tak jesteś potem traktowany - sekret w ruchańsku, polega na tym, aby o nim nie pisać, czy gadać a to zrobić. Praktycznie wszystkie dziewczyny piszą właśnie, że szukają związku, a bzykają się na pierwszym spotkaniu już z Tindera - po prostu trzeba się spotkać i jak gadka się by kleiła, zaprosić do siebie. ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@wedkarz93: nawet jak nie pisze o #!$%@? i szybko proponuje spotkanie to najpierw mm chętnie, a w dniu spotkania "sorka zaspalam, nie wiem czy się wyrobie", a za drugim razem "No wybacz ale jestem nadal lekko przeziebiona". Do dupy to
  • Odpowiedz
@Felixu: Jak atrakcyjny byś nie był w sumie i tak by odwoływały. Ogólnie im dłużej i intensywniej będziecie pisać, tym większa szansa, że nie odwoła - oczywiście piszę tutaj o pisaniu max dni kilka. Umawiaj się w ciągu tygodnia, z kilkoma dziewczynami na weekend, zawsze jakaś się w sumie wykruszy i będzie lepiej.
  • Odpowiedz
  • 0
@wedkarz93: kilkoma dziewczynami? Ziom, mi się uda dłużej popisać niż 30 minut z jedną raz na x miesięcy, mam 21 polubien na tinder od ponad miesiąca w mieście wojewódzkim, 190 wzrostu itp #!$%@? pomaga
  • Odpowiedz
@Felixu: Ja się spotykałem z bardzo piękna Białorusinka swego czasu z Tinda, co była za ładna dla mnie wtedy - ważyłem kilka kilo więcej niż teraz, problem ze była a) głupia b) nie dawała przysłowiowej dupy c) chciała turbo poważnego związku d) religijna i to nie w nasza przysłowiowa religijke / takie one som takie są one
  • Odpowiedz