Wpis z mikrobloga

#lunch71

Giselle (Szewska 27)

Miejsce to nie jest typową restauracją, a raczej kawiarnią serwującą śniadania i dania na ciepło. Wszystkie dania, także te sugerowane jako lunchowe, dostępne sa przez cały czas otwarcia.
Zdecydowana większość pozycji z menu to dania lekkostrawne, jest duży wybór rzeczy wegetariańskich. Nie ma natomiast niczego wegańskiego. Wszystkie dania, które pokazuję na zdjęciach okazały się być bardzo duże.

Na zdjęciu w cenie 34zł Socca z kozim serem i cukinią - czyli taka fit pizza na bazie placka z ciecierzycy.

W komentarzach Gelatte (francuski naleśnik). Z wieprzowiną za 36zł i z łososiem za 37zł.

A jeśli w porze lunchu się dopiero budzicie, to w ostatnim komentarzu pancakes z owocami za 28zł

Jeśli chcecie odpocząć od ciężkich hamburgerów, pizz, steków lub od azjatyckich mocno doprawionych dań i nadmiaru glutaminianu sodu, jest to miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia.

Jak już wspomniałem, jest to raczej rozbudowana kawiarnia, a to że cała karta dostepna jest przez cały dzień dotyczy także wszystkich pozycji śniadaniowych, więc jak ktoś zamiast ciasta do kawy ma ochotę na naleśniki z owocami, omlet albo jajecznicę z boczkiem po pracy, to jak najbardziej warto się tam udać.

Sam lokal cieszy się na tyle dużą popularnością, że chociaż byłem tam kilka razy w porze lunchu, to zawsze ktoś jeszcze tam był, jest to coś, czego nie da się powiedzieć o większosci opisywanych przeze mnie miejsc. Nie wydaje mi się jednak, aby mogło się zdarzyć, ze przyjdziecie i nie będzie miejsc.

O co chodzi z tymi wpisami? Pracuję w centrum #wroclaw i często zastanawiam się, gdzie iść na #jedzenie71 w ramach lunchu. Wiele miejsc odleciało z cenami, jednocześnie sporo fajnych lokali pozostaje mało znanymi. Jako, że nie znalazłem zbyt wielu sensownych zestawień rekomendacji, sam opisuję miejsca, które wydają mi się ciekawe, chwilowo udaje mi się wrzucać tutaj coś raz na tydzień.
Jeśli znasz jakiś lokal, który nadawałby się na tę listę, daj mi znać tutaj lub w prywatnej wiadomości, uprzedzam że nie jestem zainteresowany żadną formą współpracy w zamian za promowanie lokalu
gbyrka - #lunch71

Giselle (Szewska 27)

Miejsce to nie jest typową restauracją, a ra...

źródło: 1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@gbyrka: A mógłbyś tak dodawać też dodatkowo #jedzenie71 żeby na tym tagu też można było to odnaleźć? Myślę, że będzie zdecydowanie wygodniejsze dla ludzi, bo do nadal się łączy.
  • Odpowiedz