Wpis z mikrobloga

Pamiętacie tę debatę, gdzie Petru tak podobno Mentzena zaorał? No wszystko spoko, tylko każdy pomija, że był to moment przed ogłoszeniem startu Ryśka, gdzie Petru nie był czynnym politykiem i przyszedł jako ekonomista atakować i weryfikować program Mentzena, który się do końca nie wybronił.

Równie dobrze dobry ekonomista mógłby zrobić to samo z Tuskiem i jego 100 obietnicami, jeśli nie byłby politykiem. I tu jest właśnie to "gdyby".

Obecnie Rysiek Petru jest już politykiem i ciekawe jak teraz przebiegłaby jakakolwiek debata, gdyby poza atakowaniem musiał sam obronić swoje racje lub program Trzeciej Drogi xDDD Pewnie byłaby masa fikołów, a o partii powiedziałby "to nie moje poglądy" (szkoda, że Mentzen musiał tłumaczyć się z Korwina).

No i jak to było? Przyjęcie euro, flipperom trzeba stworzyć dogodne warunki, bo uciekną za granicę? Obecnie Ryszard w takiej rozmowie dostaje kogoś, kto ma ciśnienie go zaorać i jest po chłopie xD Kopia sytuacji z czasów, kiedy zarządzał Nowoczesną

Ludzie uwierzyli, że Petru to jest jakiś as, tylko dlatego, że wystąpił w debacie bez konieczności obrony własnych postulatów. Ale w taki sposób to nawet i ja mogę stanąć do debaty z politykami xD

#polityka #gospodarka #bekazlibka #hehezki #takaprawda #4konserwy #konfederacja
Kopyto96 - Pamiętacie tę debatę, gdzie Petru tak podobno Mentzena zaorał? No wszystko...

źródło: d7a159f7ab3fcba6e3a56b38b7dc

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Obejrzałem sobie kiedyś tę debatę i jakkolwiek Mentzen ma ujemną charyzmę i często #!$%@?ł, to i tak wypadł w niej znacznie lepiej niż Petru, który się ciągle bez sensu #!$%@?ł, gadał jakieś farmazony i łapał za Mentzena słówka, jakby nie rozumiał w ogóle jego wypowiedzi.

Propagandziści KO i PiS zrobili z tego jakąś porażkę Mentzena samym gadaniem o tym XD
  • Odpowiedz
  • 10
Ludzie uwierzyli, że Petru to jest jakiś as, tylko dlatego, że wystąpił w debacie bez konieczności obrony własnych postulatów. Ale w taki sposób to nawet i ja mogę stanąć do debaty z politykami xD


@Kopyto96: No nie, ludzie zobaczyli po prostu jakie puste są obietnice Mentzena, że nawet taki dzban jak Petru go zaorał.
  • Odpowiedz
@Kopyto96 przecież wtedy Petru miał dokładnie takie same poglądy i program jak teraz, opowiadał o tym. No i czy Mentzen też podobno ekonomista nie jest? Skąd ta próba usprawiedliwiania zatem, że się nie liczy, bo Petru ekonomista (swoja droga ekonomista nie jest? Dalej tak piecze?
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Żadna i wszystkie były punktowane. Mentzen i Konfa sprzedają się jako merytoryczna opozycja z rozsądnym programem no to dzban Petru wyjaśnił go jaki to rozsądny program. Pozostałe partie w debatach też były wyjaśniane.
  • Odpowiedz
  • 3
@wstanczyk: ale dlaczego ma mnie piec? bo nie rozumiem. Nornalny post napisałem o tym, że Petru to dzban, bo umie kogoś punktować i atakować, ale gdyby miała iść wymiana, to sam by poległ, bo to dzban i ma debilne poglądy. A sam Mentzen mnie kilka razy zawiódł i w przeciwieństwie od wykopowych miłośników PO, ja nie widzę w żadnym polityku bożka i każdego mogę zdissować

post w skrócie odnosi się do
  • Odpowiedz
Petru to dzban, bo umie kogoś punktować i atakować, ale gdyby miała iść wymiana, to sam by poległ,


@Kopyto96: Przecież były wymiany i wtedy i na spotkaniach Mentzena z wyborcami, gdzie Petru się pojawił. Poglądy ma niemądre, ale Mentzen ma akurat podobne, tylko doprawione konserwatyzmem. Wtedy z resztą obaj byli w takiej samej sytuacji - kandydatów na posłów.

a do czego Mentzen się miał odnosić, skoro Petru wtedy nie był aktywnym
  • Odpowiedz
@JC97: jakie puste są obietnice Mentzena, że nawet taki dzban jak Petru go zaorał

Przecież Rysiu w większości swoich propozycji używał postulatów Konfederacji i stawiał jako swoje pomysły xD Petru mówił co chce, bo nikt nie mógłby go za to rozliczyć w tamtym czasie. Ktoś tam napisał, że teraz poglądów nie zmienił xD przecież cymbał Sześciu Króli nie ma poglądów, to zwykły bezkręgowiec.

A Mentzen wypadł nie najlepiej bo jako człowiek
  • Odpowiedz
@JC97

Ludzie uwierzyli, że Petru to jest jakiś as, tylko dlatego, że wystąpił w debacie bez konieczności obrony własnych postulatów. Ale w taki sposób to nawet i ja mogę stanąć do debaty z politykami xD


tymczasem petru przydupas tuska który kontynuuje wizję Kaczyńskiego
  • Odpowiedz