Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie są takimi bezmózgami?


@Panicz888: Miras to czaj to:
Wracamy wczoraj z roboty i jestesmy na "pasie rozbiegowym" zeby sie dolaczyc do glownej (taka jakby obwodnica)
Przed nami samochod. Dojezdza do konca pasa i sie zatrzymuje. Kumpel zniecierpliwiony sie wlacza do glownej. Ten przed nami mogl to zrobic praktycznie od razu jak wjechal na pas.

Babka w tym aucie opuszcza szybe i wychylajac leb spoglada do tylu czy moze sie
  • Odpowiedz
  • 0
@majk_emigrant: @CREATE_USER :
W sensie że podczas wyprzedzania będąc na lewym pasie na równi z wyprzedzanym pojazdem zauwazywszy znak OPP zaczyna hamować ze 140 wyprzedza i zjeżdża 25 metrów przed wyprzedzanego mnie i jedzie 109.
Wcześniej jechał 140 i nie hamować żeby nie dostać mandatu. Zobaczył odcinkowy pomiar prędkości i daje po heblach. Uj z tego że mógłby tam wlecieć 300 i dostosować bez hamulca i na 8 km trasy zwolnić
  • Odpowiedz
  • 0
@CREATE_USER: w sensie że wcześniej lecąc 140 nie zwalnia? A może też dostać mandat.
W sensie że zwalnia poniżej dozwolonej na samym początku odcinka z którego jest wyciągana średnia z prędkości przejazdu Na dlugosci 8 km?
Wyprzedzilem (Bo inaczej bym musiał zmieniać ustawienie tempomatu) utworzona kolumnę bezmozgow jadących 100+ chwilowo mając 160 i wróciłem do swojej stałej. A po pomiarze mistrz mnie w końcu znowu wyprzedził.
  • Odpowiedz
@Panicz888: czyli jedziesz eska 110, ale boli Cię to, że na chwilę musiłabyś zrobić 105 żeby zwiększyć odstęp? Co to za absurd xD to chyba #!$%@? normalne, że ktoś widząc fotoradar czy odcinkowy pomiar zwolni do ograniczenia, a że zwolnił do 109 zamiast twojego 110 to naprawdę nie jest jakiś problem xD masz ból dupy o to że ktoś jedzie szybciej, ale jednak nie jest skończonym debilem i zwolni w miejscu
  • Odpowiedz
  • 0
@CREATE_USER: rozumiesz że on nie musiał hamować tylko płynnie zmniejszyć prędkość do pożądanej odpuszczajac gaz A nie robić to gwałtownie bo akurat zobaczył znak? Na OPP mógłby wpaść 300 kmph i jechać tak jeszcze trochę A potem zwolnić do tych 109 i by mandatu nie dostał bo jest liczona średnia prędkość z oodcinka. Chyba trollujesz więc masz 2/10 bo odpisałem i założyłem że ktoś jeszcze może być tak nierozumny prócz tego
  • Odpowiedz
@MientkiWafel: Wciąż nie rozumiem o co OP ma problem? Że ktoś zwolnił do jego prędkości to źle? Przekraczają prędkość - źle, jadą jak ja - też źle. Nie dogodzisz wam wykopki xD Z resztą OP sam napisał że pojechał 160 #!$%@? wie po co, zamiast zwolnić o 2 km/h xD
  • Odpowiedz
@CREATE_USER: problem jest taki, że taka ameba nie myśli "o, na tej drodze jest ograniczenie do 120 km/h, tyle powinienem jechać maksymalnie", tylko "CH#J K#$WA RURA DO ODCINY, O JA PI#%&OLE FOTORADAR <wali po heblach>"
i to samo tyczy się OPa
  • Odpowiedz