Wpis z mikrobloga

@Plusiminus: W sumie nie widzę tu niczego, co wymagałoby wielkich umiejętności, jeśli składałeś kiedyś w życiu komputer to i to złożysz. Chyba że szukasz porady czy części OK. A odnośnie monitora nie wolałbyś coś wyżej? Większego?
  • Odpowiedz
  • 0
@balrog84 Szukam kogoś kto składa kompy, potrafi doradzić, zrobić pewnie lekki overclocking w tym przypadku, skonfigurować Bios na tip top, aby wykorzystać max tego sprzętu. Monitor większy raczej odpada. Docelowo komp na 5 lat bez modernizacji, ma pociągnąć gry w 1080/1440.
  • Odpowiedz
@balrog84: Już nie raz poprawiałem kompa po osobie, która nie miała pojęcia i oglądała z poradnika, okej CPU GPU RAM dyski normalnie wepniesz ale już reszta to pokręcona sprawa, żeby wszystko działało a jak ktoś sobie jeszcze "ergjebe" zamani, to życzę powodzenia :D
  • Odpowiedz
@Plusiminus: Zależy od tego ile ci podstawka zajmie miejsca, bo nawet mniejszy monitor może mieć większą podstawkę i więcej miejsca zajmie. Ewentualnie kupujesz ramie do monitora i masz całe biurko wolne.
U mnie siostrzenica po wymianie na 27 cali mówiła, że teraz mam lepszy monitor, bo jest większy, więc nie sądzę żeby dzieciom to przeszkadzało, a wręcz przeciwnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czy takie 27 cali nie będzie za duże dla dzieci?


@Plusiminus: Jako dzieciak się siedziało z nosem w CRT, a ty się przejmujesz czy im zaszkodzi nowoczesny monitor ciut większy niż standard xD
  • Odpowiedz