Wpis z mikrobloga

To już dzisiaj. Dzisiaj będzie mój pierwszy raz.

Wszyscy znajomi robią to już od przynajmniej 9 lat i chwalą się jak jest super. A mi się nigdy nie układało. Ale dzisiaj się to zmieni i w końcu tego doświadczę. To będzie piękny wieczór

#heheszki #chwalesie #gownowpis
  • 14
  • Odpowiedz
@dzana: przeszedłem dwa razy na ps4, za drugim razem wszędzie biegałem na nogach, bez konia, bez teleportów, lepsza zabawa niż z tymi wynalazkami
  • Odpowiedz
@dzana: kupuj od razu wszystkie dostępne karty do gwinta (nawet powtórki) i graj z grającymi NPC-ami aż do zwycięstwa. Bo potem jak będziesz chciał zebrać całą talie to będziesz musiał wszędzie wracać i zastanawiać się gdzie masz jeszcze jakieś karty do ogarnięcia.
  • Odpowiedz
  • 0
@owocliczi nie gram w Fifę. Przy każdej możliwej okazji ją krytykuję i nieznoszę piłki nożnej. Nie napisałem że nie wrócę do Wiedzmina ale myślałem że zrobi na mnie kolosalne wrażenie.
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: wg mnie gwint to najnudniejsza cześć tej gry i całkowicie olałem


@G06DbT: Ja też początkowo olałem gwinta ale była jakaś misja w Serce z Kamienia, gdzie przy przegranej traciło się jakąś część zebranych pieniędzy a chciałem zrobić tą misje i nie przegrać. To nadrobiłem wszystkie misje z gwintem z podstawki jakie jeszcze się dało zrobić aby mieć dobre karty. Spędziłem nad tym kilka godzin i wróciłem do tej misji
  • Odpowiedz