Wpis z mikrobloga

Mózg psychopaty działa inaczej, teraz gdy dowiedział się jaką krzywdę komuś zrobił i ten ktoś dalej przeżywa to teraz pewnie ma najlepszy dzień ever


@Kroledyp: Tylko zakładasz, że oprawca jest psychopatą- raczej mało prawdopodobne, dzieci po prostu rywalizują w stadzie jak zwierzęta i mniej rozumieją, z czasem się ogarniają.
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7: Też kiedyś byłem ofiarą jednego śmiecia z gimbazy do czasu aż nie jebnąłem mu krzesłem na lekcji przy wszystkich.
Oczywiście cała wina spadła na mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) potem wizyta u dyrektora z patologicznymi starymi i #!$%@? korekcyjny od śmiecia ojczyma w domu.
Grunt że tamten śmieć dał mi spokój i po tych wszystkich latach nie żałuje.
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7: "dowiedział"? Myślisz, że on nie wie ci robił xD

Jeśli znęcał się nad tobą bo go to bawiło to tylko go ucieszyłeś tą wiadomością. Teraz pójdzie z telefonem do swojej dziewczyny I będą razem cisnąć bekę z ciebie. Ty to chyba lubisz.
  • Odpowiedz
@Merck_1ae7: nah, ludzkie śmiecie nie odpisują na takie coś. W zeszłym roku 1 ziomek namawiał mnie na spotkanie klasowe. I jak próbowałam kulturalnie odmówić tak nie ustępował, ale jak napisałam dlaczego nie chce się spotkać z ludźmi ze starej klasy tak już nic nie odpisał od roku XD
  • Odpowiedz