Wpis z mikrobloga

@Meregle ja na taryfie od kilku lat praktycznie każda niedzielę jeżdżę i to mój ulubiony dzień do pracy. Jakoś klimat miasta niedzielny jest fajny, że nawet jak jest kiepski ruch i nie zarobię to i tak fajnie se posiedzieć w pracy
  • Odpowiedz
@Meregle: niedziela nie pracujaca to jakimś wymysl uj wie kogo który nie ma nic wspólnego z tego co chcą ludzie.
Pracowałem w czasach gdzie w niedzielę się pracowało i było zajebiscie. Miałeś inne dni wolne co było korzystniejsze bo mogłeś sobie na tyg pozałatwiać jakieś rzeczy. Plus często wychodziło tak że mogłeś mieć 3 dni wolnego pod rząd jak pracowałeś np 6. Grafik był całkowicie płynny. Plus Też prawnie było wymagane
  • Odpowiedz
Trzeba skończyć z tym debilizmem i przywrócić handel w niedziele.


@Meregle: Mam nadzieje ze jednak niedziele wolne od handlu zostana utrzymane i ci wszyscy ludzie, co nie potrafia jak dorosli robic zakupow, w koncu sie ogarna
  • Odpowiedz
@Meregle: ogólnie niedziela kojarzyła mi się zawsze z wycieczką do dużego centrum handlowego, kupowaliśmy ubrania i co miesiąc nowe simsy 2 () więc niedziela od dzieciaka była "ciuszkowa" xD
  • Odpowiedz
@Meregle: plusy wolnej niedzieli:
- o wiele mniejszy ruch na ulicach. Jak ktoś mieszka obok Lidla to się w cyrku nie śmieje ( ͡ ͜ʖ ͡)
- trzeba być naiwnym jak dziecko żeby myśleć że Janusz biznesu zapłaci więcej za #!$%@? w niedzielę. Takie coś nigdy się nie wydarzy
- koleżanki mnie nie maltretują o spacery po sklepie a ja nie muszę im odmawiać tylko mogę
  • Odpowiedz
@Meregle: Pracuje na kolei ta jeździ 365 dni w roku 24/7 i niedziele są super.

Kumpel zachoruje wpadnę za niego na nockę jak się poszczęsci to się człowiek wyśpi a 500zł na rękę wpadnie :>
To samo ze świętami, też ekstra płatne a w tygodniu można jechac np do Eneryglandii i nie stać w kolejkach bez brania urlopu.

Jak wybierasz jakiś zawód to wiesz na co się decydujesz. Więc sklepy powinny
  • Odpowiedz
U mnie właśnie zamknęli Intermarche bo ich ktoś #!$%@?, że ich czytelnia to taka słaba czytelnia.


@DzonySiara: och to straszne, że za omijanie prawa i zmuszanie pracowników do pracy w niedziele, ktoś ich "#!$%@?ł"
  • Odpowiedz
W ogóle fakt, że w Polsce w soboty i niedziele nie obowiązuje wyższa stawka za godzinę roboty tak jak ma to miejsce w cywlizowanych krajach, i że nikt się o to nie buntuje to jest #!$%@? jakaś aberracja kulturowa świadcząca o tym jakie to jest nadal pod pewnymi względami zacofane społeczeństwo. Raj dla januszerki.
  • Odpowiedz