Wpis z mikrobloga

Jak sądzicie realny wynik te 170k ppv? Jeśli tak to duży zjazd mają jak zawsze sprzedawali te koło 400k ppv. Miejmy nadzieje, że to powolny koniec fame za to co robią w ostatnim czasie czyli branie mało zannych osób, jakiś influ czy brak dymów i udawane konflikty dla dzieci. Jedyny ratunek w clout czy prime aby jeszcze te freakfighty dało się oglądać.

#famemma
kinga-debiec - Jak sądzicie realny wynik te 170k ppv? Jeśli tak to duży zjazd mają ja...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@kinga-debiec: tak słaba sprzedaż jest prawdopodobnie spowodowana tym że gala była transmitowana w canal plus online gdzie dostęp można wykupić tylko podpinając kartę a młodzież która zazwyczaj kupuje ppv nie ma nawet konta w banku tylko prosi rodziców o blika
  • Odpowiedz
@SmartCheetah: Posiadając subskrypcję Canal+ można było za 10zl dokupić dostęp do gali. Wczoraj próbowałem, ale nie dało się. Nie ładowało płatności, procesowało długo itd. Kupiłem na stronie Fame, a dopiero pod koniec gali wyskoczyło mi powiadomienie, że Canal+ próbował ściągnąć hajs.caly ich system leżał + brak dostępu do ustawień konta (z powodu Fame) aby zmienić metodę płatności /karte
  • Odpowiedz