Wpis z mikrobloga

  • 5
@Szufelka: niby sam sponsoruje ale to my placimy za obstawianie walk. Lepiej cokolwiek zrobic, niz byc dalej dymanym w dupe, bo sory bardzo jezeli sędzia pomaga wstac zawodnikowi liczac ponad 20 sekund byleby wstal i przetrwal to jest przesada. Jezeli to nei bylo ustawione pod werdykt to ja z choinki spadlem. Moze sam bandura mial cos z tym wspolnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@lukasz0798: szkoda, ze zaden wiekszy tworca lub ktokolwiek sie tym nie zainteresowal ale w sumie jak maja sie zainteresowac skoro betclic jest ich sponsorem. ajajaj
  • Odpowiedz
@CezarK: Zobaczyłem to z tej powtórki którą tu dajesz. Nie ma nic nadzwyczajnego, i nie ma żadnej mowy o wale. Powiedziałbym nawet że oglądając dużo walk bokserskich to nawet ten sędzia nie specjalnie dawał czas bandurze, widziało się lepsze akcje.

Problemem Twoim w dochodzeniu jakiś racji, będzie to, że ani Ty, ani ja, ani nawet 99% osób nie wie jakie tam były zasady. Bo z tego co się orientuje, to na
  • Odpowiedz
  • 0
@RafDan: To niech pokaza regulamin tych freak rules i rowniez pokaz jakakolwiek walke gdzie sedzia ringowy liczyl do 8, 20 sekund. No bez przesady. Nawet mozesz zwrocic uwage na to, ze pod sam koniec kiedy znow dostal KD to sedzia odziwo dwa razy szybciej liczyl.

Tylko nie pokazuj zadnych amatorskich co nikogo nie interesuja i gdzie nie ma bukmachera, bo tu zwyczajnie chodzi o oszustwo pod bukmacherke. Gdyby nie bylo opcji,
  • Odpowiedz
@CezarK: Skoro Ty chcesz żebym ja Ci pokazywał jakie w boksie są wałki z werdyktami i liczeniem, a w tym samym momencie piszesz o 20 sekundach, to nie mamy o czym dyskutować.

Życzę Ci powodzenia, ale przynajmniej dostałeś cenną lekcje na przyszłość.
  • Odpowiedz
  • 0
@RafDan: Masz jakies urojenia. Ja chce tylko jakas walke z tak dlugim liczeniem i czy kiedykolwiek byl taki walek. On byl liczony do 8 przez 20 sekund co jest nawet pokazane na timerze . Mam nadzieje, ze cenna lekcje dostanie ten ringowy i #!$%@? go za takie cos.
Tez dziwne bylo, ze jak powiedzial 8 to od razu do niego gada, ze ma wstawac. Cieplo pewnie bylo, ze nie wstanie i
  • Odpowiedz