Wpis z mikrobloga

@sspiderr: Swoim obrazkiem reprezentujesz wyższy poziom?

@trq: Było 100 razy.

wszystko można zastąpić innymi materiałami/składnikami


@chapeaunoir: Chwalisz się czy żalisz? A teraz idź sprawdzić czy przypadkiem w galaretce nie ma żelatyny wieprzowej, a w jogurcie koszenili (lub kwasu karminowego). No ale przecież szukanie zamienników jest tak wygodne.
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: Nie zgłaszałem Cię, chociaż przyznaję że twój nick w szarym kolorze poprawiał mi humor :) Zresztą za łamanie regulaminu powinny być kary, w szczególności za obrażanie.

@Niepotrzebne_plus18: Nie wytłumaczy mu, bo chapeaunoir nie przyjmuje do wiadomości, że można dyskutować i rozważać. Nie wydaje się tolerować konwersacji. On po prostu ma własne zdanie, i każdego kto ma inne wyzywa i obraża. Najlepiej go po prostu nie zauważać :)
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: Tak tylko że twój link do badań będzie ze źródła www.weganieiwegetarianiezdominujmyswiat.blog.onet.pl czy czegoś podobnego, a gdy to wypomnę, zarzucisz mi używanie "argument ad źródło", po czym sam sięgniesz po argument ad personam. Naprawdę nie mam ochoty z Tobą dyskutować bo zdaję sobie sprawę, jak bezowocne to jest.

Przyjmijmy, że całkowite odstąpienie od produktów odzwierzęcych byłoby możliwe, ale nie od razu, i byłoby wysoce niekomfortowe i nieekonomiczne. Ale możliwe. Lubię wychodzić
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: Nie wydaje mi się żebym był jakoś bardzo zakompleksiony, ale twoja internetowa diagnoza przekonuje mnie do tego. Nie mam zamiaru Cię reportować, ale polecam zedytować post, bo pewnie zrobi to kto inny.
  • Odpowiedz
@Barcol:

W życiu nie podałem źródła ze strony mającej coś wspólnego z wegetarianizmem. Są to zazwyczaj strony pokroju:

http://journals.cambridge.org/action/displayAbstract?fromPage=online&aid=550912

Każdy widzi co chce, a ze masz tak ograniczone pole widzenia... Zresztą po prosze link do mojego wpisu, w którym podałem link do strony którą sugerujesz.

zarzucisz mi używanie "argument ad źródło"


Nie było jeszcze przypadku abym nie podał źródła tego co piszę a po waszej stronie jest to pewne na 90%.
  • Odpowiedz
@Barcol: czyli jak zwykle schematyczna dyskusja z wami.

W wolnym czasie daj mi te linki do moich wpisów i wymień dokładnie produkty ciężkie do zastąpienia. Chyba nie kłamałeś jak to zwykle robicie?
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: Masz jakieś schematy dyskusji? Możesz rozrysować fajny algorytm, jak będzie ładny to widzę gorące. Tylko wołaj jak wrzucisz, dam pierwszego komenta.

Hmmm... Ciężko byłoby zastąpić wołowinę, ale myślę że może dałoby się korą z brzozy.

W sumie mogę sobie pozwolić na karmienie trolla... Mam sporo wolnego czasu więc będę odpisywał.

Kurcze zastanawiam się kto ma więcej beki podczas kłótni z tobą? Ty, z ludzi którzy się łapią i wkurzają, czy
  • Odpowiedz
Masz jakieś schematy dyskusji? Możesz rozrysować fajny algorytm, jak będzie ładny to widzę gorące. Tylko wołaj jak wrzucisz, dam pierwszego komenta.


@Barcol:

Tak przedstawiłem ten schemat wyżej:

Ohhh pewnie ponownie jak zwykle to bywa z powodu braku jakichkolwiek argumentów będziesz rzucał argumentacją pozamerytoryczną i tylko przyklaskiwał do postów innych nawet ich nie rozumiejąc.


Ja jak zwykle przedstawie argumenty, dam źródła do badań a ty coś zabełkoczesz wyzwiesz mnie od wegeoszołomów i
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: "no i lecisz z ad personom głupi dzieciaku." To jest moim zdaniem cytat miesiąca :D

Tak długo odpisywałeś, że wyskoczyło mi małe okienko "Achievement Unlocked: Przegadałeś Trolla". Ale mi go zabrało ;(

Chciałeś sprowokować mnie do zostania, pisząc przedtem "potem uciekniesz". Wiadomo, wielu ludzi będzie odpisywać w nieskończoność żeby tylko mieć ostatnie zdanie, ale ja mimo poprzedniej deklaracji, że będę odpisywał, bo mam czas, niniejszym się zmywam. Masz okazję napisać
  • Odpowiedz
@Barcol: ojojo jaki ty wyluzowany i śmieszny xDDDD Cytat miesiaca xDD ALE BEKA XDDD hahaha ale troll xDD hahahahah

Tak długo odpisywałeś, że wyskoczyło mi małe okienko "Achievement Unlocked: Przegadałeś Trolla". Ale mi go zabrało ;(


Odpisywałem 8 minut, ty pisałeś 2 zdania aż siedem... Oh ponownie pozamerytoryczna...

wielu ludzi będzie odpisywać w nieskończoność żeby tylko mieć ostatnie zdanie, ale ja mimo poprzedniej deklaracji, że będę odpisywał, bo mam czas, niniejszym
  • Odpowiedz