Wpis z mikrobloga

Jak obiecałem tak zrobiłem i nawiązałem kontakt z Jackiem Wilkiem (viceprezes KNP). Bez wahania wyraził zgodę na #ama, teraz do wyboru pozostaje tylko termin. Dla tych co nie wiedzą o sprawie, szczegóły tutaj: http://www.wykop.pl/wpis/7668270/knp-neuropa-4konserwy-korwin-polityka-ama-jkm-krul/

Jakieś specjalne życzenia? Nasz gość jest do dyspozycji dopiero od wtorku, wcześniej ma dużo pracy. Jako, że ja sam wyjeżdżam w czwartek na 5 dni a chciałbym sprawę nadzorować to byłbym za wtorkiem w godzinach wieczornych. Jak nie będzie tutaj sprzeciwu to taki termin zaproponuję jeszcze dzisiaj. Ewentualnie mogłaby być środa.

#jacekwilk #knp #neuropa #4konserwy #korwin #polityka #ama #jkm #krul
  • 36
  • Odpowiedz
@Velati: niech się przygotuje na pytania programowe, w szczególności - w sprawie tego projektu "karty wolności", bo jestem pewien że sporo osób będzie go o to pytać
  • Odpowiedz
@spluczka: Ok, przy okazji możecie tutaj też pisać co Was szczególnie interesuje, może nie w formie konkretnych pytań ale ogólnych zgadanień. Jak coś się przewinie wiele razy to przekażę to Wilkowi wcześniej.

Wołam @RageKage
  • Odpowiedz
@Velati: wydaje się, że często pojawiają się pytania i o ile ktoś ich nie zada to ja to zrobie

- skąd pewność, że powstanie akurat tyle fundacji, żeby 'obsłużyły' wszystkich ludzi

- co z grupami, których fundacje nie 'obsłużą', bo ryzykują złym PRem. Przykładem może być choćby zabójca (żeby bylo wiadome, że nikt mu nie pomoże choćby zabójca dzieci) sparaliżowany (po wylewie) który wyszedł na wolność, nikt mu nie udzieli pomocy
  • Odpowiedz
  • 1
@Velati: warto uprzedzić że musi spędzić pierwsze hm półtora? godziny przy komputerze aktywnie, potem może z doskoku
  • Odpowiedz
Jeszcze jedna sprawa, bardzo ważna. Ile czasu powinien sobie Wilk zarezerwować na ama Waszym zdaniem?


@Velati: Co najmniej 3 godziny. Źle by było by zostało sporo pytań bez odpowiedzi a jeszcze lepiej by się udzielał regularnie :)
  • Odpowiedz