Wpis z mikrobloga

Pomyślałam, że fajnie byłoby się przerzucić z okularów na szkła kontaktowe i kupiłam sobie dziś pierwsze soczewki, takie jednodniowe. Super sprawa, cały dzień chodziłam zadowolona i w ogóle obraz HD, wygoda, komfort, te sprawy.

Problem pojawił się, gdy przyszła pora je zdjąć. Właśnie skończyłam je wyciągać z oczu. Zajęło mi to bitą godzinę, pod koniec zaczęłam już wpadać autentycznie w panikę, że nigdy ich nie wyjmę i w ogóle zginę a oczy to mam całe czerwone od tarcia i szczypania.

Chyba sobie dam spokój, bo nie wyobrażam sobie jutro przechodzić znów tego samego dramatu.

Okulary > szkła kontaktowe.

#szklakontaktowe #okulary #niecoolstory #zycienakrawedzi #mojeprzygody
  • 28
  • Odpowiedz
@deyna: No bo wzięłam kilka właśnie bardziej na próbę, żeby sprawdzić czy sobie poradzę, jak wszystko pójdzie dobrze to będę zamawiać te miesięczne. A Ty jakie nosisz?
  • Odpowiedz
@layla__: z miesięcznych to polecam bausch&lomb pure vision2 HD (made in USA najlepiej brać- sam nie wiem czemu ale jakoś tak ldłużej mi wytrzymują od tych produkowanych w innych lokacjach) ale najpierw w ogóle przyzwyczaj oba oczy do soczewek nosząc przez około 2 tyg. 1 dniowe- tak mi okulista doradził na początku mojego życia z soczewkami ;)
  • Odpowiedz