Wpis z mikrobloga

Witajcie ponownie!

Bardzo się cieszę, że poprzednim wpisem zdobyłem aż tyle atencji. Jeśli pojawią się ci, którzy się zadeklarowali będzie wspaniale =)

A teraz trochę więcej szczegółów:

- godzina: 19:00,

- tak jak wspomniał @picipolo wejście na sopockie molo jest płatne. Wydaje mi się, że wprowadziłoby to niepotrzebne komplikacje, no i nie ukrywając, trochę nadszarpnęło mój budżet. Dlatego też całość odbędzie się na placu przed molem (ewentualnie po akcji z kwiatami pójdziemy na molo i tam się oświadczę). Jest tam dość sporo miejsca, dlatego też chcąc zmniejszyć trochę miejsce poszukiwań wybrałem konkretne miejsce. Tzn, w zależności od zajętości będzie to jedna z ławek po lewej stronie głównego przejcia:

http://goo.gl/maps/VqslK ,

- byłoby świetnie gdyby kwiaty, które wręczycie były czerwonymi różami, tak ok 40 cm długości (koszt 3-5 zł),

- w celu ułatwienia rozpoznania na pewno będę miał na sobie zieloną koszulkę (jeśli będzie chłodno to jeszcze czarną kurtkę), zegarek z czarnym paskiem na lewej ręce oraz plecak z przypiętą owcą (taką ok 10 cm). Będę tam z moim #rozowypasek oraz 3 znajomych (1 x #niebieskipasek, 2 x #rozowypasek). Znajomy powinien mieć przy sobie aparat. Jeśli wpadnie mi do głowy jeszcze inny pomysł na stanie się rozpoznawalnym to napiszę;) a jeśli Wy wiecie jak mógłbym być bardziej charakterystyczny (oczywiście w normalny sposób, a nie w stylu: "wytatuuj sobie cebulę") to prosiłbym o komentarz;)

- zwrot kosztów z każdym ustalę indywidualnie, przez PW

Wszyscy, którzy chcieliby mi pomóc, a jeszcze nie napisali tego w komentarzach do poprzedniego wpisu prosiłbym o komentarz do tego;)

Do wszystkich 'zdecydowanych' napiszę dziś wiadomość pw;) Jeśli ktoś do jutra jej nie otrzyma proszę o kontakt;)

A teraz wołam wszystkich taktyków:

@MasterSoundBlaster @syntezjusz @Floki @podredowana @bartek915

oraz zadeklarowanych (albo tych, którzy wyrazili chęć pomocy, ale nie byli pewni) w komentarzach:

@AnsuzSowilo @fristajl @maciekawski @nowik @parasolki @atrapa @Roballo @Kondzio_Polonia @Paralotnia @Out0fControl @Svetlan @tronido @cycjusz157 @white1565 @Adammik

#sopot #gdynia #gdansk #trojmiasto #oswiadczajsiezwykopem

PS. Znacie jakąś fajną knajpę w okolicach molo gdzie mógłbym zabrać moją przyszłą narzeczoną?
Pobierz
źródło: comment_JOHXE7HMZU4WBh7WQHhrKze7tg7XU3N4.jpg
  • 50