Wpis z mikrobloga

@Eskimoska: jedna z takich reklam, na których się wzruszałem. Teraz (nie wiem czy kwestia czasu, czy mojej znieczulicy :D) nie wzruszają mnie te wszystkie "oddaj 1%" i pokazujące, jakie to wszystko złe i ohydne, więc dajcie mi hajs, a ja im pomogę. Już wolę Owsiaka ze swoją charyzmą i optymizmem, który nie żeruje na niskich emocjach u widza.
@Eskimoska: taaaak, potęga słów jest ogromna. Tutaj nie ma znieczulicy, bo ludzie uświadamiają, że ten człowiek ma gorzej. Trochę taki chwyt sprzedażowy, jak powiesz, że jesteś ślepy, to ludzie nie do końca to sobie mogą uświadomić, bo widzą. Ale jak napiszesz im o tym, co wiedzą, a potem, że ta osoba tego nie może... wtedy porusza to wyobraźnię. Też piękna reklama.

@cansio: skoro ludzie to #!$%@?, to Ty również. Skoro
@cansio: mówisz, że ludzie to #!$%@? więc dasz zwierzakom (które zapewne #!$%@? nie są, bo dasz im tę kasę). A ludziom byś dał w przypadku jakby nie byli #!$%@?, czyli nomen omen, wolisz zwierzaczki nad ludzi. Więc abyś im pomógł, to musieliby się zmienić :)

Z drugiej strony tej kasy nie dajesz zwierzaczkom, tylko ludziom, którzy się zajmują nimi, czyli nomen omen dajesz je ludziom, którzy są #!$%@? :)