Wpis z mikrobloga

#gry #grybezpradu #gryplanszowe #grykarciane

Nasza kolekcja, moja i @cherry_lady . W pudełku Bluemoon City jest Gra o Tron, Posiadłość Szaleństwa nie moja - pożyczona od znajomego (on ma mojego Tzolkina - kalendarz majów). Do tego garść drobnicy jak Sabotażyści z dodatkiem, List Miłosny, Agenci Molocha. Do neuroshimy hex mam wszystkie dodatki, a w jednym z pudełek kryje się wielka garść kart do Magic`a.

Niektóre z tytułów grałem tyle razy że mi się lekko przejadły i chętnie wymienię na coś nowego ;)
w.....a - #gry #grybezpradu #gryplanszowe #grykarciane



Nasza kolekcja, moja i @che...

źródło: comment_yyjnQ2pckKfGoCLMSMT87bGqXpZnh5uM.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Zorak: Posiadłość nie moja, chwilowo się nią bawimy. Ale Zombicide to jeden z naszych ulubionych tytułów, zaraz za BSG, natomiast tzolkin ewidentnie wygrywa w kategorii egier ekonomicznych.

@xann: ooo tak, jedna z gier którą graliśmy dobre 10-15 razy i się nie nudzi. Dla każdego coś fajnego, ekonomia, rozwój nauki, troche wojowania i mój ulubiony motyw tworzenia zajebistych statków kosmicznych.

W ogóle najbardziej nam leżą kosmiczne klimaty: BSG, Eclipse, Galaxy trucker,
  • Odpowiedz
@w_szafa: w BGS gralem ale sam nie mam ekipy zeby sie fajnie gralo, jak lubisz w zombicide solo to zobacz mage knighta sporo szukalem czegos z dobra opcja na 1 gracza i mage knight bezapelacyjnie najlepszy.
  • Odpowiedz
@xann: fakt że ogarnięcie tych wszystkich znaczków nie jest łatwe, za to jak już je ogarnęlismy to gra jest super - jak zostaje nam pół godziny po czymś grubszym to zazwyczaj pykamy właśnie w Race.

@Zorak: Niestety nikt ze znajomych tego nie ma, ale poszukam w poznańskiej gralnio-wypożyczalni. W sumie to nie mam parcia na granie samemu ale moja ekipa ewidentnie lubi kooperacyjno-rywalizacyjne gierki więc na pewno by to podeszło.
  • Odpowiedz
@Tanvage: zagrywaliśmy się oboje w dzieciństwie w w magię i miecz, potem w ten śmieszny talizman w świecie warhammera 40k, w talizman raptem kilka razy ze znajomym i ewidentnie przejadła się nam ta formuła. A szkoda bo naprawdę to świetna koncepcja gry :)
  • Odpowiedz
@Munchhausen: próbowałem to ogarnąc przy 15 czy tam 16 edycji i nie dałem rady - zdecydowanie za duzo informacji i za obszernie opisane. Może jakby stworzyli skrótowy dokument co mam zrobić krok po kroku to bym się przyłączył, ale na ta chwilę nie ogarniam :(
  • Odpowiedz
@w_szafa: Też początkowo miałem z tym problem, ale to nie jest aż tak trudne, na jakie się wydane - najpierw dodaje się do geeklisty swoje gry, a potem - w drugim etapie - wybiera się te pozycje, które chciałoby się w ramach wymiany za nie dostać (chyba, że nic Cię nie interesuje, wtedy odpuszczasz). Tyle. Jakbyś się zdecydował, to w razie czego służę pomocą :)
  • Odpowiedz
@w_szafa: Jak Wam, jako fanom Race'a, podoba się Blood Bowl? Ostatnio odkryłem, że jednak lubię losowość i negatywną interakcję trochę bardziej niż myślałem i zastanawiam się nad zakupem.

W ogóle co jakiś czas osiągam poziom "niczego już mi nie potrzeba" po czym widzę właśnie takie zdjęcie jak to i od razu mam z 5 gier do wishlisty. Jakoś gry bardziej mnie pociągają kiedy widzę je u kogoś na półce niż np.
  • Odpowiedz