Wpis z mikrobloga

Wczoraj Pan Janusz Korwin-Mikke odbył spotkanie w ramach wyborów do PE w Bielsku-Białej. Sala była pełna, trzeba było dostawiać ławki a ludzie i tak stali po bokach. Najbardziej ciekawiła mnie sytuacja z regionalną telewizją. Przybyli na spotkanie, ale Pana Korwina nagrywali dosłownie 4 początkowe minuty, a potem wyszli. Spotkanie bardzo ciekawe, zupełnie inaczej się słucha Pana Janusza na żywo. W telewizji, nawet w tych lubianych na wykopie programach jest inaczej. Polecam udać się na takie spotkanie przy możliwej okazji. Warto wspomnieć o przedmówcach Pana Janusza, którzy świetnie opisywali znane w naszym wykopowym środowisku problemy.

#korwin #neuropa #krul #knp #spotkaniezkrulem

PS. Ktoś robił slefie z krulem - krul nawet dziubek zrobił :D
sisidor - Wczoraj Pan Janusz Korwin-Mikke odbył spotkanie w ramach wyborów do PE w Bi...

źródło: comment_ASP5Tx6DHqYfXksd4tfOfCRip1X6vLtU.jpg

Pobierz
  • 9
@George_Patton: On zawsze wciśnie swoje 3 grosze. Jakiś czas temu byłem na spotkaniu z RN i cały czas wcinał im się w zdanie. Jak były prezentacje przygotowane przez ONR i MW to co chwila przerywał i dopowiadał coś. Dziwi mnie troche postawa Pana Korwina, ludzie nie lubią spóźnień - a w szczególności tak dużych. Na godz. 18 miałbyć w Katowicach, tymczasem o 17:50 był jeszcze w Bielsku...