Wpis z mikrobloga

206 855 - 60 - 6 = 206 789

Merida Mazovia MTB w Piasecznie. Jechałem na żyda bez wpisowego, ponieważ cebula we mnie mocna a i budżet nie bardzo był chętny do współpracy ale wystartowałem na dystansie Mega 54km. Czas operacyjny 2:10h. Mnóstwo błota. Praktycznie cała trasa z wyjątkiem kilku asfaltowych odcinków to głębokie kałuże i głębokie błoto. Już chwilę po starcie wszystko miałem przemoczone. Zdjęcie zrobione chyba na jakimś pierwszym zakręcie w lesie. Kilka kilometrów przed metą ciężko było utrzymać się na rowerze, bo błoto było tak grząskie. Oprócz tego łapały mnie skurcze ale jeszcze pod koniec byłem lokomotywą a później się zerwałem i dojechałem na metę samotnie. Sprzęt dostał po dupie ale nie zawiódł. Jedynie licznik na 36km przestał liczyć. Żałuję trochę, że nie założyłem innych opon. Liczyłem na to, że będzie sucho ;_;

#rowerowyrownik #rower #mazovia #pokazmordeprawie
A.....o - 206 855 - 60 - 6 = 206 789



Merida Mazovia MTB w Piasecznie. Jechałem na ...

źródło: comment_h3OI5ARA5rWw6wC1h1IdFPhpqqZIhBet.jpg

Pobierz
  • 9
Kilka kilometrów przed metą ciężko było utrzymać się na rowerze, bo błoto było tak grząskie.


@AnsuzSowilo: (#) Chyba nigdy Piaseczno nie było suche :D

@wspodnicynamtb: (#) Bez pomiaru czasu, bez bufetów teoretycznie tak, chociaż nie wiem czy organizator nie ma Cie prawa ściągnąć z trasy.
@wspodnicynamtb: (#) No bez sensu, ale jak widać dla niektórych ma sens :P

Chociaż fakt, cebula motzno, znajomy kiedyś jechał bez wpisowego, ale pojechał za wszystkimi, żeby nikomu nei przeszkadzać i tak jakoś, ale nie wiem :P

@AnsuzSowilo: (#) Jak chcesz darmowy start to zapraszam na coroczny memoriał Bercika w Markach.
memoriał Bercika w Markach.


@safian: Do lipca to ja nie wiem czy dożyję :D Ale nie wykluczam, że pojadę. W przyszłą sobotę Dąbrowa XC w Gdyni a niedzielę może się uda zaliczyć Kaszebe Runde ale po Dąbrowie noga nie będzie zbyt motzna pewnie.
@AnsuzSowilo: (#) Warto pojechać Bercika, według mnie to zdecydowanie jedna z najlepszych tras w okolicach Warszawy (tak na szybko to chyba jedynie szczebel jest lepszy, ale on jest krótki i nie ma pętli :P), oprócz tego arcyrewelacyjna organizacja :)
@safian: Pamiętaj, że ja jestem z Pomorza :) Ogólnie w tym roku pewnie będzie tak, że będę się z kimś zabierał i dokładał do paliwa, więc jak nikt nie wymyśli Bercika, to sam tam nie dojadę. Chcesz trudną trasę, to wbij do Lęborka na Pazur :>