Wpis z mikrobloga

@fiszu: BARDZO #!$%@? ŁADNIE ! NO ŁADNIE W #!$%@?! TEN KONTRAST BIELI Z UGIEREM JASNYM! KLURWA PIEKNIE< JAK BYM MÓGŁ TO BYM WYDRUKOWAŁ ZDJECIE 20 RAZY I BYM CHYBA KROIŁ I DODDAWAŁ DO SAŁATKI! PIEKNE ZDJĘCIE! SZTUKA ! PIEKNIE #!$%@?!
  • Odpowiedz
@fiszu: Dupy nie urywa... pewnie lepiej było by w kolorze lub jakbyś zrobił trochę większy kontrast... A już wgl bomba by była jakby jakaś dziewczyna była na tej huśtawce ;)
  • Odpowiedz
@fiszu: Albo jeszcze inny patent trzeba było szybko rozbujać te huśtawki i wtedy zrobić zdjęcie ;) Był by przekaz, że pusto że dzieci nie ma teraz nigdzie tylko na wypoku siedzą :v
  • Odpowiedz
@fiszu: Ja jak idę w plener robić fotki to wcześniej w domu rozpisuję sobie na kartce kadry jakie chcę zrobić ;) Bo jak jesteś już na miejscu to nie wpadnie ci tyle do głowy ;)
  • Odpowiedz
@CODER_BEST: Właśnie nie umiem układać sobie planu, zawsze idę, że tak powiem, na żywioł, akurat tę huśtawkę spotkałem przypadkiem całkowitym. Może przy następnej wyprawie spróbuję, skoro mówisz, że to dobra metoda :).
  • Odpowiedz
@fiszu: Tylko że druga sprawa jest taka, że nigdy nie uda ci się zrobić tyle kadrów ile sobie wymarzyłeś ;) Ta zasada tyczy się oczywiście miejsc, które znasz i możesz przewidzieć jak co się ułoży ;) Albo jak idziesz na portret to wtedy rozpisujesz sobie kadry z ułożeniem modelki czy modela ;)

Poczytaj o kompozycji ale chyba o tym już wiesz czyli mocne punkty na zdjęciu ;)
  • Odpowiedz
@CODER_BEST: Praca z portretem to kompletnie inna sprawa, wtedy sobie spokojnie ustalamy, co i jak przed fotografowaniem, żeby było, jak ma być :).

Podstawy kompozycji i ogólnie pojętej fotografii znam. Robię to hobbystycznie, ale zagłębiłem się trochę w temat, na razie ćwiczę teorię w praktyce :).
  • Odpowiedz