Wpis z mikrobloga

Kiedyś lubiłem wchodzić na wykop, coś przeczytać dowiedzieć się i często coś o polityce która mnie ciekawi, często artykuł z innym spojrzeniem. Pamiętam dobrze aferę zbożową, i to jak wszystkie teksty na głównej zboża dotyczyły. Dziś jest mój chyba ostatni dzień tu z Wami na wykopie. Zrobiło się tu kółko wzajemnej adoracji Korwina, strona główna przypomina tę z czasów wyżej wymienionej afery tylko zamiast zboża jest KNP. O ile myślałem nad oddaniem głosu na KNP tak teraz skutecznie mi go obrzydzili. Mam dość ciągłego czytania tylko o nim, a spróboj napisać że masz inne poglądy albo uwagi szkoda gadać. Na te chwile dziękuję wszystkim użytkownikom. Zajżę tutaj po wyborach jak nic się nie zmieni, to więcej nie wrócę. Dobranoc
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@eezee: nie mylę, ale to jedno z drugim powiązane i tu chcę się pożegnać z prawdziwymi wykopowiczami nie z tymi co ostatnio konta po zakładali konta Ku chwałę knp
  • Odpowiedz
@radomianin: rzadko bywam na głównej a i ostatnio mniej wypoku miałem, więc jakoś strasznie nie zabolało, ale fakty - przeszkadza i denerwuje. Myślę (i liczę na to), że po wyborach to się ogarnie. A jak nie, to wtedy będziesz mógł z czystym sumieniem usunąć konto;)
  • Odpowiedz