Wpis z mikrobloga

Żałuje, że nie zaniosłem dokumentów do Wrocka, tylko wybieram z okręgu śląskiego.

Jako jedynki na listach sami wybitni Polacy:

1. Tomasz Adamek(Solidarna Polska): wykształcony prawnik i ekonomista. Hobbystycznie zajmował się boksem.

2. Artur Zawisza(Ruch Narodowy): znany misjonarz, ewangelista, nazista.

3. Adam Gierek(SLD): pierworodny najwybitniejszego sekretarza. I za jego kadencji mandarynek ma nie brakować.

4. Bolesław Piecha(PIS): znany aborcjonista. Podobno jako jeden z nielicznych potrafił wyskrobać płód przy użyciu słomki z Mc Donald's.

5. Kazimierz Kutz(TREP): znany śląski nacjonalista i separatysta. Chcę zabrać wungiel i odłączyć Śląsk od Polski(nawet przy pomocy Putina). Poza tym Tryptyk Śląski był kiepską trylogią.

6. Marek Migalski(PR): chorągiewka, bóldupiarz o korwina. Sprawny w podpisywaniu list obecnośći w poprzedniej kadencji w PE.

7. Janusz Korwin-Mikke(KNP): najczystszy diament spośród reszty. Wybitny wolnościowiec, krul po prostu. Jeżeli też podobała wam się rozwałka na Placu Tiananmen to ktoś dla was.

8. Jerzy Buzek(PO): buzek łobuzek, można by rzec. Za jego rządów rośliśmy w siłę. Potem był jakimś uber ważnym Przewodniczącym PE(mega ważna funkcja: otwiera i zamyka posiedzenia, a także udziela głosu parlamentarzystom).

9. Stanisław Dąbrowa(PSL): nie wiem w ogóle kto to jest. Skończył Akademię Rolniczą i z pyska również wygląda na chłopa, więc wpisuje się w schemat typowego działacza tej żałosnej, agrarnej partii.

10. Jacek Sierpiński(DB PL): libertarianin, czyli taki koleś który popiera atomowe krasnale w twoim ogródku. Poza tym ma konto na wykopie @sierp. Jeżeli uważasz, że tyle wystarczy by na niego głosować, to wiedz że i tak jest pod progiem, a zasada straconego głosu działa.

12. Monika Paca(Zieloni): ekoterrorystka, znana z przykuwania się do drzew. Ma więcej empatii do mleczy rosnących pod twoim oknem niż do ciebie, ale to przynajmniej jedyna kobieta na pierwszym miejscu na liście w tym okręgu.

##!$%@? #katowice #slask #slaskie #eurowybory #wybory2014 #polityka
  • 10